Szukam ojca do coparentingu lub związku

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Ola22mama
Posty: 1
Rejestracja: 17 października 2019, 15:27 - czw

Szukam ojca do coparentingu lub związku

Post autor: Ola22mama »

Dzien dobry, to trochę o mnie mam 22 lata swoją córkę która wychowuje sama od początku . 163 wzrostu, blond włosy, zielone oczy, normalna budowa ciała . Mam swoją działalność jestem finansowo stabilna i samo wystarczalna. Chciałabym mieć drugie dziecko lecz nie szukam tylko kogoś do oddania spermy a do wychowania dziecka wspolnie lub do stworzenia związku. Interesuje mnie mężczyzna w wieku do 35 lat. Dojrzały i ułożony jeżeli masz brązowe/piwne oczy to też plus. Mieszkam na Śląsku wiec jeżeli też jesteś z tych okolic i pragniesz dziecka to napisz do mnie.
tomasz2615
Posty: 21
Rejestracja: 23 września 2019, 22:02 - pn

Re: Szukam ojca do coparentingu lub związku

Post autor: tomasz2615 »

Witaj.
Mam 27 lat, szczupły, wysoki 177cm, brunet o niebieskich oczach. Ja również chciałbym mieć dziecko, dlatego szukam dziewczyny, która ma już dziecko a także chciałaby mieć kolejne dziecko.
Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne to zapraszam do kontaktu. 533882654.
Pozdrawiam
Daniel35
Posty: 11
Rejestracja: 07 sierpnia 2019, 10:10 - śr

Re: Szukam ojca do coparentingu lub związku

Post autor: Daniel35 »

Witaj. Aktualne?
Robert1888
Posty: 1
Rejestracja: 21 października 2019, 20:48 - pn

Re: Szukam ojca do coparentingu lub związku

Post autor: Robert1888 »

Witaj, jestem Robert mam 31 lat jestem szczupły, wysoki mam 183 wzrostu. Też jestem ze Śląska, mam brązowe oczy. Moje zainteresowania sport, muzyka, kuchnoa. Jeśli temat jest nadal aktualny to zapraszam do kontaktu e-malowego robg88@poczta.fm
tomasz2615
Posty: 21
Rejestracja: 23 września 2019, 22:02 - pn

Re: Szukam ojca do coparentingu lub związku

Post autor: tomasz2615 »

Witaj.
Mam 27 lat, szczupły, wysoki 177cm, brunet o niebieskich oczach. Ja również chciałbym mieć dziecko, dlatego szukam dziewczyny, która ma już dziecko a także chciałaby mieć kolejne dziecko.
Olu jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne to zapraszam do kontaktu. 533882654.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post