Tata z Krakowa poszukiwany

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Agaka
Posty: 4
Rejestracja: 22 października 2019, 12:15 - wt

Tata z Krakowa poszukiwany

Post autor: Agaka »

Witajcie,
Od dawna pragnę zostać mamą. Niestety nie udało mi sie znaleźć swojej drugiej połówki, ale już na to nie czekam...choć chciałabym, żeby moje dziecko miało tatę. I dlatego jestem tu...

Kilka informacji o mnie:

Mam 39 lat, jestem bezdzietną panną, niezależną finansowo, wykształcenie wyższe ekonomiczne. Mieszkam w Krakowie. 
Pragnę mieć dziecko które będzie miało ojca aktywnie uczestniczącego w wychowaniu, ale jednoczesnie nie szukam męża/partnera. Wspólne wychowywanie wyobrażam sobie na zasadzie współpracy/przyjaźni. Preferowana metoda zapłodnienia - inseminacja.

Chciałabym, żeby ojciec mojego dziecka też mieszkał w Krakowie lub najbliższej okolicy i najlepiej żeby również miał wykształcenie wyższe. Ważne też, żebyśmy się choć trochę polubili :).

Jesli jesteś zainteresowany to napisz coś o sobie na priv
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2019, 06:53 - pn przez Agaka, łącznie zmieniany 1 raz.
s44
Posty: 18
Rejestracja: 20 lutego 2019, 14:06 - śr
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tata z Krakowa poszukiwany

Post autor: s44 »

Pw :)
Agaka
Posty: 4
Rejestracja: 22 października 2019, 12:15 - wt

Re: Tata z Krakowa poszukiwany

Post autor: Agaka »

Pw
duduś
Posty: 6
Rejestracja: 08 grudnia 2019, 13:14 - ndz

Re: Tata z Krakowa poszukiwany

Post autor: duduś »

Witaj tu samotny kawaler lat48...śr. wykszt...mieszkam pod Łodzią...
Andrzej878787
Posty: 7
Rejestracja: 04 marca 2019, 13:30 - pn

Re: Tata z Krakowa poszukiwany

Post autor: Andrzej878787 »

Cześć mam 32lata brunet piwne oczy 187cm jestem z Krakowa napisz to pogadamy
Kasanowa
Posty: 29
Rejestracja: 23 października 2019, 08:01 - śr

Re: Tata z Krakowa poszukiwany

Post autor: Kasanowa »

Witam serdecznie choć dostałaś milion ofert lecz próba nie strzelba proszę o odp
on333
Posty: 7
Rejestracja: 28 stycznia 2017, 16:56 - sob

Re: Tata z Krakowa poszukiwany

Post autor: on333 »

hej, tez jestem z krakowa i tez szukam, moze sie poznamy ? tez mam tutaj swoje ogłoszenie
mam 35 lat, 182 cm wzrostu, 75 kg -przystojny ;) Szukam dziewczyny hetero/bi/ lub less która tak samo jak ja pragnie mieć dziecko (może być na zasadach białego związku, cooperatingu. Zależy mi przede wszystkim na relacji opartej na przyjaźni ,zaufaniu i szczerości, a z czasem możne nawet cos wiecej....:) chce być ojcem dla dziecka i wspolnie wychowywac. Jestem w 100% zdrowy bez nałogów. Szukam dziewczyny/kobiety która by chciała mieć dziecko - KRAKÓW lub OKOLICE

mozna by sie spotkac przy cherbacie i porozmawiac ? co Ty na to ?
pozdrawiam norbert
Inżynier83
Posty: 11
Rejestracja: 02 czerwca 2019, 20:47 - ndz
Lokalizacja: Szwajcaria

Re: Tata z Krakowa poszukiwany

Post autor: Inżynier83 »

Witaj
Podaj mi proszę swój adres e-mail
Chętnie ci osobie opowiem
Maciek123
Posty: 23
Rejestracja: 03 lutego 2020, 20:05 - pn

Re: Tata z Krakowa poszukiwany

Post autor: Maciek123 »

hej mam na imie Maciek, jestem programistą maszyn i małego formatu biznesmanem. Handluje na giełdach, rozwijam kanał na youtubie z muzyką, rozwijam biznes z maszynami sterowanymi numerycznie, ściągam czasem auta na handel i mam wiele planów i pomysłow. jestem dość przedsiębiorczy. napisz do mnie na maila jeśli chcesz abym podjął sie tego o co prosisz nie chce żadnych pieniędzy w zamian jedyny warunek to abyś mi sie spodobała buka28@op.pl
Agaka
Posty: 4
Rejestracja: 22 października 2019, 12:15 - wt

Re: Tata z Krakowa poszukiwany

Post autor: Agaka »

Aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post