Pragnę zostać Mamą

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Orchideaaaaa
Posty: 3
Rejestracja: 30 grudnia 2020, 18:52 - śr

Pragnę zostać Mamą

Post autor: Orchideaaaaa »

Jestem 40-latką z wykształceniem wyższym i ustabilizowaną sytuacją zawodową. Blondynką o wzoście 165 cm i wadze 57 kg chociaż nie uważam że tylko wykształcenie, dobra praca, wygląd zewnętrzny są wyznacznikiem do bycia dobrą i kochającą Mamą. Jestem zdrową i pełną energii kobietą. Jeśli chodzi o badania mam wszystkie badania ginekologiczne potwierdzające mój dobry stan zdrowia i możliwość zajścia w ciążę. Mam świadomość że moj czas nie będzie czekał... abym mogła urodzić dziecko, które jest dla mnie wiecej niż marzeniem, a będzie darem, kotwicą, siłą, motywacją i spełnieniem...
Chciałabym jak najszybciej rozpocząć najpiękniejszą, wyczekaną, wytęsknioną, ukochaną od pierwszego spojrzenia, niekończącą się przygodę życia jaką jest Dziecko.
Nie zapłacę nikomu za zapłodnienie, ponieważ dla mnie danie komuś życia jest bezcenne i nie wyobrażam sobie by za to płacić poważnemu mężczyźnie. Zależy mi również by dawca nie miał wielu takich zapłodnień za sobą.
Uważam, że dziecko powinno znać swoich rodziców, dlatego idealnym wg mnie rozwiązaniem jest znajomość/układ/związek przyjacielski dwójki osób które mają podobne podejście do życia i chcą brać udział w życiu dziecka. (Nie jest to jednak konieczne).
W związku z tym jestem otwarta na dialog z mężczyzną poważnym i zdecydowanym, ponieważ wątpię że na jednej próbie się skończy. Myślę o metodzie naturalnej dlatego zależy mi na poznaniu kogoś z kim dojdę do porozumienia, abyśmy zapewnili sobie komfort i swobodę. Ze względu na cel chciałabym wiedzieć coś wiecej na Twój temat i jak wyglądasz. Jeśli postanowisz odpowiedzieć na mój post, podaj również skąd jesteś. Proszę o poważne wiadomości . Oczywiście zależy mi na dyskrecji. Proszę o wiadomości prywatne.
KA88DAWCA
Posty: 26
Rejestracja: 30 grudnia 2020, 20:36 - śr

Re: Pragnę zostać Mamą

Post autor: KA88DAWCA »

Proszę o PW
Michal789
Posty: 41
Rejestracja: 18 czerwca 2018, 03:33 - pn

Re: Pragnę zostać Mamą

Post autor: Michal789 »

Zapraszam na priv michu1101@wp.pl
Marciniok123
Posty: 2
Rejestracja: 01 stycznia 2021, 09:09 - pt

Re: Pragnę zostać Mamą

Post autor: Marciniok123 »

Witam mam na imię Marcin, jestem ciemnym blondynem o błękitnych oczach, 178cm wzrostu i 75 kg, mam wszystkie potrzebne badania, facet bez nałogów i używek ;)
Mój e-mail :grudzinski1234@wp.pl
pery2938
Posty: 100
Rejestracja: 01 stycznia 2021, 20:09 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pragnę zostać Mamą

Post autor: pery2938 »

Cześć czy masz ochotę porozmawiać o szczegolach w Sprawie zapłodnienia;)
Misiek1989
Posty: 10
Rejestracja: 02 stycznia 2021, 11:19 - sob

Re: Pragnę zostać Mamą

Post autor: Misiek1989 »

Witam z miłą chęcią pomogę proszę o kataktu Siatkowkaa@wp.pl
merkury
Posty: 8
Rejestracja: 20 grudnia 2020, 20:42 - ndz

Re: Pragnę zostać Mamą

Post autor: merkury »

Zapraszam do kontaktu, mój opis jest tu: viewtopic.php?f=3&t=35353
Choć wyślę również wiadomość PW, z uzupełnionymi danymi.
Nitro1984
Posty: 1
Rejestracja: 02 stycznia 2021, 18:59 - sob

Re: Pragnę zostać Mamą

Post autor: Nitro1984 »

Piotr91
Posty: 2
Rejestracja: 03 stycznia 2021, 14:36 - ndz

Re: Pragnę zostać Mamą

Post autor: Piotr91 »

Piotr ze Śląska lat 30, więcej info na priv. Pozdrawiam
Bruno8
Posty: 99
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Pragnę zostać Mamą

Post autor: Bruno8 »

Mam na imię Andrzej.Chetnie Ci pomogę zostać mama.Nie mam nałogów,jestem honorowym dawcą krwi i jestem zdrowy.Mam w porządku wszystkie wyniki.Pisz na Bruno8@onet.pl
Szukam żony
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post