Gotowa na bycie mamą.

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Palindrome 35
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwietnia 2021, 01:15 - pt

Gotowa na bycie mamą.

Post autor: Palindrome 35 »

W teoretycznym założeniu szukam : partnera w przestępstwie ;);
mężczyzny, który dojrzał, by być ojcem, co więcej, zdecyduje się być ojcem mojego dziecka;
odpowiedzalnego faceta.
Praktyka pokaże, co jest tak naprawdę możliwe. Choć pomysł i realizacja "projektu" wydaje mi się wciąż kontrowersyjna - poważnie się zastanawiam, co za fantazyjni ludzie umieszczają tu swoje ogłoszenia i czego tak właściwie szukają. Udało się komuś?! :roll:
Coś o mnie, jako punkt zaczepienia :
Mam 35 lat, z 5 kg za dużo, ale nad tym pracuję :), niebieskie oczy i jasne blond włosy. Mierze ok 170cm. Mam zawód, prace, auto - choć jeżdżę fatalnie, psa, mieszkanie i niepohamowany apetyt w dziedzinie medycyny, która jest moja pasją. Obecnie, równolegle z aktywnością zawodową, studiuje. I mi mało. Mam wrażenie, że przegapiłam czas, by chodzić na randki i rozglądać się za księciem. Chciałabym być mamą. Generalnie żyć w "zdrowym związku", ale schodzę często na ziemię i wiem że nie zawsze można mieć wszystko. Więc chociaż dziecko.
Jeśli znajdziemy wspólne ścieżki, fajnie byłoby połączyć siły w wychowaniu potomka.
Chciałabym, byś był starszy ode mnie - moje wewnętrzne przekonanie, że będziesz równie dojrzały emocjonalnie ;).
Wizualnie, super, gdybyś był wyższy.
Reszta wyjdzie w "praniu".
Pozdrawiam fantazyjnych jak ja - szukających.
Roman1000
Posty: 12
Rejestracja: 06 grudnia 2020, 18:56 - ndz

Re: Gotowa na bycie mamą.

Post autor: Roman1000 »

Wiesz co, to forum jest całkiem nieduże, obawiam się, że nie będzie łatwo.
Z mojego doświadczenia, chętne na zapłodnienie otacza grupa buhajów.
Natomiast chętnych chłopaków ... nie będę pisał, chcesz to napisz priv, porozmawiamy 😉.
tado
Posty: 78
Rejestracja: 20 grudnia 2018, 08:57 - czw

Re: Gotowa na bycie mamą.

Post autor: tado »

mroofka32
Posty: 17
Rejestracja: 04 marca 2021, 12:21 - czw

Re: Gotowa na bycie mamą.

Post autor: mroofka32 »

Dzień dobry,

Zwracam się do Państwa w sprawie nowego formatu, który staramy się przygotować wraz ze stacją TVN. Program chcemy zrealizować na podstawie zagranicznych programów o tematyce współrodzicielstwa, takich jak „I want your baby” i „Pregnant and platonic”, aby przełamać ten temat tabu w naszym kraju. Chcielibyśmy spróbować znaleźć osoby, które ze wsparciem ekspertów znajdą partnera/partnerkę, aby wspólnie wychowywać dziecko. Wszelkie szczegóły programu wyjaśnimy w niezobowiązujących rozmowach. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany większą ilością informacji o tym projekcie, proszę o odpowiedź tutaj lub na maila m.nems@earlgreyfilm.com

Pozdrawiam serdecznie, Magda
father to be
Posty: 3
Rejestracja: 06 października 2021, 02:00 - śr

Re: Gotowa na bycie mamą.

Post autor: father to be »

5Tomasz5
Posty: 54
Rejestracja: 28 marca 2020, 17:55 - sob

Re: Gotowa na bycie mamą.

Post autor: 5Tomasz5 »

Witam, ogłoszenie nadal aktualne ?
Slawomir1991
Posty: 3
Rejestracja: 31 października 2021, 11:59 - ndz

Re: Gotowa na bycie mamą.

Post autor: Slawomir1991 »

Odezwij się🙂🙂🙂😍😍😍575412779
4ozonja
Posty: 18
Rejestracja: 13 maja 2014, 23:48 - wt

Re: Gotowa na bycie mamą.

Post autor: 4ozonja »

witaj
nie wiem czy nadal szukasz kogoś ,partnera ,ale chciałbym żebyśmy chociaz kiedyś porozmawiali bo rozmowa daje dużo, jestem dojrzałym emocjonalnie facetem
Michu7
Posty: 5
Rejestracja: 20 grudnia 2020, 10:19 - ndz
Lokalizacja: Południe wielkopolski

Re: Gotowa na bycie mamą.

Post autor: Michu7 »

Aktualne?
Jak nadal szukasz, napisz 😊
michu735@o2.pl
zbiyg
Posty: 4
Rejestracja: 07 marca 2016, 14:54 - pn

Re: Gotowa na bycie mamą.

Post autor: zbiyg »

Cześć.
Ale numer. Dziewczyna z niebanalnym poczuciem humoru,
Z tej strony książę - pochodzenie chłopsko-robotnicze, ale zrobię co mogę w kwestii księciolenia - tzn. ą i ę
Jeśli dziecko, to tylko z dwojgiem rodziców - moim zdaniem to gwarancja pełnego, harmonijnego wychowania.
Dam z siebie wszystko. Dojrzały, odpowiedzialny i stabilny. Mam także piękny zestaw wad (dla zainteresowanych)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post