Tatusia i męża

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
edymis4601
Posty: 5
Rejestracja: 03 lutego 2021, 15:46 - śr

Tatusia i męża

Post autor: edymis4601 »

Hej,
ponoć do 3 razy sztuka a więc jeszcze raz :
poszukuje kogoś fajnego do przejścia razem przez życie.
Mniej więcej czego oczekuje :D
- wiek między 28 a 38 lat
- wysoki
- zaradny
- samodzielny - praca i mieszkanie ( mieszkanie z mamusią, która wszystko za Ciebie ogarnia odpada bo ja nie jestem kurą domową)
- otwarty - trzeba umieć pogadać na każdy temat
- z temperamentem który wie czego chce od życia i siebie
- najlepiej z czystą kartką - dzieci z poprzednich związków są do zaakceptowania ale sama dobrze wiem ile to nerwów i niepotrzebnych kłótni więc wolałabym tego uniknąć, koniecznie uregulowana sytuacja małżeńsko-związkowa - panom w trakcie rozstania czy w trakcie rozwodu podziękuje

Coś o mnie - mam 33 lata i 10-letniego syna. Mieszkam sama ale chętnie bym się wyprowadziła.
Aktualnie mam pracę stałą, na 3 zmiany. Ukończyłam studia. Jestem ugodowa i umiem iść na kompromisy. Nie uznaje słowa "foch"
Aktualnie mieszkam na śląsku ale nie widzę przeciwwskazań żeby całe życie wywrócić do góry nogami

Szukam faceta przy którym poczuje się bezpiecznie i który gotowy jest w najbliższym czasie na totalną stabilizację - ślub, rodzina, dziecko.
Jeśli spełniasz choć połowę tych punktów pisz śmiało - może się dogadamy.

P.S. Jeśli odległość od samego początku robi Ci problem daruj sobie od razu. Szkoda naszego czasu.
Jeśli Cię zaciekawiłam pisz na maila misia1635@wp.pl, tutaj nie zaglądam co dzień więc jakieś wiadomości mogą mi się zawieruszyć
Pozdrawiam
tado
Posty: 78
Rejestracja: 20 grudnia 2018, 08:57 - czw

Re: Tatusia i męża

Post autor: tado »

43 lata 180cm
adamonis70@wp.pl
Andydandy
Posty: 55
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 16:06 - czw

Re: Tatusia i męża

Post autor: Andydandy »

Padłem, materiał na klasycznego mema o samotnej matce.
edymis4601
Posty: 5
Rejestracja: 03 lutego 2021, 15:46 - śr

Re: Tatusia i męża

Post autor: edymis4601 »

Aktualne
edymis4601
Posty: 5
Rejestracja: 03 lutego 2021, 15:46 - śr

Re: Tatusia i męża

Post autor: edymis4601 »

Andydandy pisze: 29 kwietnia 2021, 09:29 - czw Padłem, materiał na klasycznego mema o samotnej matce.
Może rozwiniesz swą wypowiedź i powiesz mi co miałeś na myśli?
Dlaczego samotne matki mają być gorsze do założenia rodziny od tępych laleczek dla których tipsy są najważniejsze?
A może jesteś lepszy niż Wróżbita Maciej i znasz mnie lepiej - i z tego co czytałam Twoje przemadrzale i pełne jadu posty - to znasz większość osób na tym forum lepiej niż one same znają siebie, że oceniasz nie patrząc na swoje wygórowane ambicje?
Trochę pokory, zrozumienia i NIE OCENIANIA drugiego człowieka życzę Szanownemu Panu
Andydandy
Posty: 55
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 16:06 - czw

Re: Tatusia i męża

Post autor: Andydandy »

Keked. Brzmi jakby ktoś tu miał zaraz focha strzelić. I nie lada hipokryzja jak na kogoś kto nic nie wnosi do związku, a jeszcze wymogi takie. Jeszcze rozumiem jakbyś była milionerka i miała 2-3 mieszkania chociaż. Ale jak nie masz, I jeszcze dziecko 10 lat ma, to tylko mnie rozsmieszasz. Zaszłaś w wieku 23 lat, z byle kim I teraz desperacki zew szukania frajera co będzie za ojca robił. Bo 10 letni dzieciak już pyta pewnie gdzie tatku jest. Po odzewie już widzę, że niezła frustratka z Ciebie, więc polecam jogę by wytrzasnąć ten stress.
Będę robił co mi się podoba, bo mogę i w przypadku kobiet, to ja rozdaje karty. Odmieni się to jak spotkam jakaś milionerkę, to w tedy ona może karty kłaść i wymagania robić ;). Powodzenia w szukaniu. Ja się zrelaksuje i pociesze cisza i spokojem. Mam jeszcze kilka fajnych książek do przeczytania i wyjazd na Chorwację ;p
edymis4601
Posty: 5
Rejestracja: 03 lutego 2021, 15:46 - śr

Re: Tatusia i męża

Post autor: edymis4601 »

Andydandy pisze: 01 maja 2021, 12:30 - sob Keked. Brzmi jakby ktoś tu miał zaraz focha strzelić. I nie lada hipokryzja jak na kogoś kto nic nie wnosi do związku, a jeszcze wymogi takie. Jeszcze rozumiem jakbyś była milionerka i miała 2-3 mieszkania chociaż. Ale jak nie masz, I jeszcze dziecko 10 lat ma, to tylko mnie rozsmieszasz. Zaszłaś w wieku 23 lat, z byle kim I teraz desperacki zew szukania frajera co będzie za ojca robił. Bo 10 letni dzieciak już pyta pewnie gdzie tatku jest. Po odzewie już widzę, że niezła frustratka z Ciebie, więc polecam jogę by wytrzasnąć ten stress.
Będę robił co mi się podoba, bo mogę i w przypadku kobiet, to ja rozdaje karty. Odmieni się to jak spotkam jakaś milionerkę, to w tedy ona może karty kłaść i wymagania robić ;). Powodzenia w szukaniu. Ja się zrelaksuje i pociesze cisza i spokojem. Mam jeszcze kilka fajnych książek do przeczytania i wyjazd na Chorwację ;p
Żal mi Ciebie i Twojej przyszłej kobiety.
Mój syn ma tatę. I jak pisałam w poście szukam męża i taty dla przyszłego dziecka aby sobie poukładać życie na nowo. Ale to trzeba umieć czytać ze zrozumieniem i między wierszami. Twoje ego Ci to uniemożliwia
Andydandy
Posty: 55
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 16:06 - czw

Re: Tatusia i męża

Post autor: Andydandy »

Mhm, jeszcze lepiej. Nie dość, że jedno już dziecko, to jeszcze z byłym się użerać. Są na prawdę chętni na to? To już chyba desperacja jest.
mroofka32
Posty: 17
Rejestracja: 04 marca 2021, 12:21 - czw

Re: Tatusia i męża

Post autor: mroofka32 »

Dzień dobry,
Aktualnie przygotowujemy program telewizyjny o tematyce coparentingu, jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami, niezobowiązującymi szczegółami proszę o kontakt tutaj albo na maila m.nems@earlgreyfilm.com
Pozdrawiam Magda
pery2938
Posty: 100
Rejestracja: 01 stycznia 2021, 20:09 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tatusia i męża

Post autor: pery2938 »

Witam czy nadal aktualne ogłoszenie zapraszam na priv perry2938@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post