Szukam kandydata na Tatę - Warszawa

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
natalia01
Posty: 1
Rejestracja: 13 lutego 2012, 13:29 - pn

Szukam kandydata na Tatę - Warszawa

Post autor: natalia01 »

Zależy mi na poznaniu mężczyzny , z którym będziemy mieli wspólne dziecko bądź dzieci . Generalnie nie szukam męża, partnera ( chociaż nie mówie nie - nie zamykam się ) ale przyjaciela i przyszłego ojca. Mam własne mieszkanie w Warszawie , jestem inteligentną , zdrową , fajną (dwadzieścia-osiem lat ) kobietą , która od dłuższego czasu myśli o tym aby zrealizować moje marzenia o byciu mamą.
Nie szukam dawcy - tylko realnego mężczyzny (może być gej, żonaty a także mniej istotne jest miejsce zamieszkania), który chce cieszyć się rodzicielstwem , jest gotowy ,świadomy i zdecydowany. Szukam mężczyzny powyżej 30tki , inteligentnego z dobrą prezencją.
Jestem zdania , że dziecko potrzebuje obydwojga rodziców , nawet jak nie mieszkają razem . Dlatego nigdy nie chciałabym sztucznie wyznaczać częstotliwości ani długości wizyt ojca z dzieckiem . Zależy mi na przyjaźni, szacunku , wsparciu . Chciałabym mieć poczucie ,że będziemy mogli z dzieciaczkiem liczyć na Ciebie.
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Szukam kandydata na Tatę - Warszawa

Post autor: Qm4n »

Witam,
Chętnie porozmawiam o powyższym i z miłą chęcia pomogę ale zarazem sam bede sie cieszyl z dziecka.
35 lat pochodzenia szwedzkiego , biznesmen.
Kontakt: Qm4n@wp.pl, telefon podam e emailu
Pozdrawiam
Kuba
krystian85
Posty: 38
Rejestracja: 18 stycznia 2014, 22:44 - sob

Re: Szukam kandydata na Tatę - Warszawa

Post autor: krystian85 »

witam jesli odloszenie jest aktualne to odezwij sie jesli jestes zainteresowana mam 29 lat co do dziecka to moge powiedzie jedno ze nigdy nie zostawilbym dziecka wiedzac ze jest moje i napewno nie odciolbym sie od niego wrecz przeciwnie zainteresowanie ciagle by bylo i nim i jego mama wiec jesli jestes zainteresowana to prosze o kontakt na meile jezus-21@o2.pl krystian
Weinmannp
Posty: 9
Rejestracja: 21 stycznia 2014, 21:15 - wt

Re: Szukam kandydata na Tatę - Warszawa

Post autor: Weinmannp »

Tato przyszlych dzieci I kochany maz sie odzywa. Mam na imie Piotr. Mam 45 lat. Po studiach w USA. Szukam tylko konkretnych pan z ktorymi znajde szczescie I wychowamy piekne dzieci. Prosze o contact weinmannp@gmail.com
Dawiiid
Posty: 3
Rejestracja: 27 stycznia 2014, 18:00 - pn
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Szukam kandydata na Tatę - Warszawa

Post autor: Dawiiid »

witam cię .
jestem normalnym facetem bez obciążeń gigantycznych alkoholowych i chciał bym zostać ojcem
złożyć rodzinę mogę zmieszać z Tobą .
podkreślam ze dzieci mnie lubią :)
jestem normalnej budowy waga 78 kg
POZDRAWIAM:)
Samotny77
Posty: 10
Rejestracja: 03 listopada 2013, 00:20 - ndz

Re: Szukam kandydata na Tatę - Warszawa

Post autor: Samotny77 »

Podobnie jak większość tu piszący bardzo chciałbym zostać ojcem. Oto moje ogłoszenie:
http://robimydzieci.com/viewtopic.php?f=25&t=6966
Jeśli w jakimś stopniu spodoba się Ci to co napisałem to odezwij się do mnie:)
AGISZ_46
Posty: 1
Rejestracja: 04 lutego 2014, 10:26 - wt

Re: Szukam kandydata na Tatę - Warszawa

Post autor: AGISZ_46 »

Witam,

Chętnie porozmawiam w temacie posiadania wspólnego dzidziusia i nie wykluczam realizacji tematu
Kilka dni temu skończyłem 46 lat, mam wyższe wykształcenie, podyplomowe, wykonuje wolny zawód. Sytuacja moja materialno-zawodowa jest ustabilizowana.
Włosy kręcone jak wełna u barana - naturalnie- wzrost 174 cm
Mieszkam w Lublinie we własnym domu ale odległości nie stanowią dla mnie przeszkód.
Kiedyś mieszkałem w Warszawie także trochę znam miasto.
Trudno pisać o sobie samemu nie wiedząc co druga osoba oczekuje.....

Jak będziesz zainteresowana to proszę o kontakt zwrotny ewentualnie nr telefonu, który przyspieszy ten kontakt.
FUFAX46D@GAZETA.PL

Z dzieciaczkowym pozdrowieniem

Sylwester
BywajZdrow
Posty: 2
Rejestracja: 14 lutego 2014, 08:53 - pt

Re: Szukam kandydata na Tatę - Warszawa

Post autor: BywajZdrow »

aktualne??
:D :D :D
wspolnarodzina
Posty: 8
Rejestracja: 15 czerwca 2014, 21:39 - ndz

Re: Szukam kandydata na Tatę - Warszawa

Post autor: wspolnarodzina »

czy ogłoszenie jest aktualne? Proszę o kontakt na wspolna.rodzina@wp.pl (z kropką miedzy wyrazami)
eddie1
Posty: 2
Rejestracja: 19 lutego 2014, 10:42 - śr

Re: Szukam kandydata na Tatę - Warszawa

Post autor: eddie1 »

Witaj, jeśli Twoja sprawa jest dalej aktualna to porozmawiajmy: edassara@gmail.com Pozdrawiam, Edward
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post