Sprzedam lalkę Reborn

Dam/Sprzedam/Kupię/Poszukuję
Ania123
Posty: 1
Rejestracja: 14 września 2016, 22:22 - śr

Sprzedam lalkę Reborn

Post autor: Ania123 »

Witam mam do sprzedania nowa przepiękną lalkę Reborn Serenity model od Laury lee Eagles. Lalunia limitowana 1305 z 1900 z sztuk na świecie posiada certyfikat autentyczności. Wykonana z niezwykle mięciutkiego vinylu paluszki są giętkie ciałko ma pełne rączki i nóżki oraz płytkę brzuszka. Ma 48cm długości i waży 2,6kg nosi ubranka w rozmiarze 56. Malowana ręcznie farbami Genesis zabezpieczona przed wycieraniem i blaknięciem farb. Tonacja skóry jasna ciepła widoczna struktura skóry żyłki plamki zaczerwienienia jak u żywego dziecka. Włoski wszczepiane bardzo mięciutkie w noworodkowym kolorze brąz zabezpieczone przed wypadaniem. Pachnie jak noworodek po kąpieli Lalunia jest nie do odróżnienia od żywego dziecka. Pięknie się układa w ramionach główkę trzeba podtrzymywać przy podnoszeniu. Trzymając malutką ma się wrażenie trzymania żywego dziecka jest tak piękna ma idealne proporcje noworodka. Do nowego domu będzie miała ubranko księżniczki body spódniczka tutu opaska na główkę pieluszki pampers i oczywiście certyfikat autentyczności
123ja

Re: Sprzedam lalkę Reborn

Post autor: 123ja »

Ania123 pisze:Witam mam do sprzedania nowa przepiękną lalkę Reborn Serenity model od Laury lee Eagles. Lalunia limitowana 1305 z 1900 z sztuk na świecie posiada certyfikat autentyczności. Wykonana z niezwykle mięciutkiego vinylu paluszki są giętkie ciałko ma pełne rączki i nóżki oraz płytkę brzuszka. Ma 48cm długości i waży 2,6kg nosi ubranka w rozmiarze 56. Malowana ręcznie farbami Genesis zabezpieczona przed wycieraniem i blaknięciem farb. Tonacja skóry jasna ciepła widoczna struktura skóry żyłki plamki zaczerwienienia jak u żywego dziecka. Włoski wszczepiane bardzo mięciutkie w noworodkowym kolorze brąz zabezpieczone przed wypadaniem. Pachnie jak noworodek po kąpieli Lalunia jest nie do odróżnienia od żywego dziecka. Pięknie się układa w ramionach główkę trzeba podtrzymywać przy podnoszeniu. Trzymając malutką ma się wrażenie trzymania żywego dziecka jest tak piękna ma idealne proporcje noworodka. Do nowego domu będzie miała ubranko księżniczki body spódniczka tutu opaska na główkę pieluszki pampers i oczywiście certyfikat autentyczności

Jaka cena? jakieś zdjęcia?
bennux
Posty: 2
Rejestracja: 08 grudnia 2016, 19:57 - czw
Kontakt:

Re: Sprzedam lalkę Reborn

Post autor: bennux »

Jaka cena?
supplementsopinions
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post