Oddam dziecko, dwudziestolatka

Dam/Sprzedam/Kupię/Poszukuję
Alerak
Posty: 1
Rejestracja: 17 sierpnia 2018, 13:54 - pt

Oddam dziecko, dwudziestolatka

Post autor: Alerak »

Witam.
Ostatnio zmieniony 19 października 2019, 18:18 - sob przez Alerak, łącznie zmieniany 1 raz.
Joanna Zawada
Posty: 1
Rejestracja: 06 marca 2017, 20:48 - pn

Re: Oddam dziecko, dwudziestolatka

Post autor: Joanna Zawada »

Witam chetnie pomozemy moj email basia_9934585@op.pl prosze napisac odpisze chcemy pomloc jestesmy ze slaska.
kk.kowalska
Posty: 1
Rejestracja: 19 września 2018, 11:40 - śr

Re: Oddam dziecko, dwudziestolatka

Post autor: kk.kowalska »

Proszę o kontakt jeśli ogłoszenie jest aktualne : kk.kowalska@o2.pl
Milagros1986
Posty: 1
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 08:18 - śr

Re: Oddam dziecko, dwudziestolatka

Post autor: Milagros1986 »

Jeśli jest aktualne to proszę o odpowiedzi.
anastazja.ramirez86@gmail.com
slonecznik1
Posty: 1
Rejestracja: 13 czerwca 2017, 15:17 - wt

Re: Oddam dziecko, dwudziestolatka

Post autor: slonecznik1 »

teraz dopiero trafilam na Pani ogloszenie,pewnie juz nieaktualne,ale postanowilam napisac.Pracujemy obydwoje z mezem z maluszkami w przedszkolach i zlobeczku.Te male glowki stale tula sie do nas,bo czuja ze je kochamy,czuja sie z nami bezpiecznie.Bardzo szczerze z serca zyczymy Pani lub Tobie nie wiem jak pisac zeby opuscila Cie depresja ,zebys znalazla w zyciu milosc,radosc,prawdziwych przyjaciol.Jesli to slonko ktorego sie spodziewasz dalej jednak chcesz oddac to napisz nam czy juz kogos znalazlas,jesli nie to z calego serca ogarniemy je miloscia i wezmiemy,tym bardziej ze przepisow adopcji ze wskazaniem nie ma juz ponad rok a w nowych przepisach siedzimy z racji szkolenia na rodzicow.Prawo bardzo sie zaostrzylo,cos o tym wiemy.Jesli chcesz dzwon tel.537050816 lub pisz slonecznik1@onet.pl
dawca 85
Posty: 1
Rejestracja: 17 marca 2019, 12:51 - ndz

Re: Oddam dziecko, dwudziestolatka

Post autor: dawca 85 »

Witaj teraz trafiłem na Twoje ogłoszenie jestem z Warszawy mam 33l jeśli ogłoszenie jest aktualne napisz na gg:45528449 dziękuje i pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post