30-latka pozna młodszego, 23-25 letniego i...poważnie myślącego o życiu :D

Dam/Sprzedam/Kupię/Poszukuję
Awatar użytkownika
yen
Posty: 3
Rejestracja: 24 stycznia 2020, 14:04 - pt
Lokalizacja: Warszawa

30-latka pozna młodszego, 23-25 letniego i...poważnie myślącego o życiu :D

Post autor: yen »

O mnie: 30 lat, 156 wzrostu, 55 kg wagi. Czyli pokemon do zarzucenia sobie przez ramię. Ciemnowłosa od henny ;) oczy zielone. Na forum trafiłam przez klasyczne błądzenie po internetach, konkretnie w poszukiwaniu niekonwencjonalnych metod leczenia niepłodności. Mam PCOS, więc o ciążę raczej trudno. I tu zaczynają się schody, bo... wolę młodszych mężczyzn. Od zawsze tak było tylko dość późno to do mnie dotarło :D

Obecnie jestem samotna i szukam "aż znajdę". Kogo? Młodszego, niedoświadczonego, ALE chcącego związać się na stałe, widzącego siebie w roli ojca. Nie za 5 lat ;) bo 5 lat to przy mojej dolegliwości nic, jeśli chodzi o staranie się o dziecko.
Zdaję sobie sprawę z tego, że forum jest specyficzne, dlatego piszę tu bez ogródek. Co z tego wyjdzie, czas pokaże.
Tak, faceci muszą się wyszaleć - to znaczy podobno. Chcą być doceniani i wspierani - nie dziwię się. I nie widzę problemu.
Problem w tym, że nie wiem, czy są fajni ludzie w wieku 23-25 lat tak zdecydowani co do swoich wartości, że szukają kobiety o kilka lat starszej? Sprawdzam to teraz :D Lubię jasne sytuacje: chcę związku i dziecka z młodszym. Nie wykluczam ślubu bo - i tu następna bombka - jestem wierzącą katoliczką. W grę wchodzi wierność po grób i obiad na stole :D

O sobie nie piszę wiele, bo sporo więcej można dodać już w wiadomościach. Lubię ciemnookich. Introwertyzm jest ok, granie w gry i oglądanie anime też :D sama jestem fanką ryżowych bajek. Jeśli jesteś wierzący, to super :) Jeśli masz 175 wzrostu to luz, ja jestem niska.

Pozdrawiam

Yen
Guzik
Posty: 23
Rejestracja: 02 sierpnia 2020, 13:05 - ndz

Re: 30-latka pozna młodszego, 23-25 letniego i...poważnie myślącego o życiu :D

Post autor: Guzik »

Zapraszam do kontaktu i rozmowy jestem bardzo zainteresowany
Szymon90000021
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2020, 17:26 - sob

Re: 30-latka pozna młodszego, 23-25 letniego i...poważnie myślącego o życiu :D

Post autor: Szymon90000021 »

witam jestem zainteresowany tobą czekam na odp
zreasumowany
Posty: 13
Rejestracja: 08 września 2020, 16:43 - wt

Re: 30-latka pozna młodszego, 23-25 letniego i...poważnie myślącego o życiu :D

Post autor: zreasumowany »

Cześć.
Jestem 24letnim studentem Politechniki Śląskiej (został rok do ukończenia). Pochodze ze śląska i tu zdziwienie- interesują mnie kobiety starsze ode mnie. Jestem katolikiem, pracuje w wojsku i mam mase zainteresowań. Po więcej informacji zapraszam do wiadomości prywatnej.
Jan9_3
Posty: 2
Rejestracja: 26 czerwca 2017, 16:07 - pn

Re: 30-latka pozna młodszego, 23-25 letniego i...poważnie myślącego o życiu :D

Post autor: Jan9_3 »

Witam cię z tej strony Janek mam 180cm wzrostu budowa szczupła 65kg niebieskie oczy 27 lat interesuje mnie związek ze starsza kobieta od siebie odezwij się na meila janekd23@gmail.com
Michal20
Posty: 11
Rejestracja: 02 grudnia 2020, 16:42 - śr

Re: 30-latka pozna młodszego, 23-25 letniego i...poważnie myślącego o życiu :D

Post autor: Michal20 »

Cześć
Mam 19 lat poważnie myślę o życiu.
Jeśli jesteś zainteresowana to proszę o kontakt.
Dawid00
Posty: 1
Rejestracja: 03 stycznia 2021, 01:55 - ndz

Re: 30-latka pozna młodszego, 23-25 letniego i...poważnie myślącego o życiu :D

Post autor: Dawid00 »

Jeśli dalej szukasz to czekam na twoją odpowiedź. Mam 21 lat zielone oczy szczupły 195 wzrostu, ważne 83lg.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post