Warszawa - 34 latek założy rodzinę!

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
Poukladany
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2016, 01:14 - ndz

Warszawa - 34 latek założy rodzinę!

Post autor: Poukladany »

Dzień dobry, witam, cześć!

Mam na imię Kamil i mam 34 lata. Może na początek opowiem o sobie. Jak wynika z nazwy tematu - mieszkam w Warszawie i tutaj również pracuję. Jestem... hmmm... raczej średniej budowy, wzrostu (181cm) i wagi(72kg). :) Szatyn, brązowe oczy. Rodzicielstwo odkładałem do czasu zdobycia wykształcenia, funduszy, zrobienia kariery oraz zapewnienia odpowiednich warunków. Z tego też powodu nigdy nie miałem nawet dziewczyny, raczej byłem osobą typu ora et labora. Nadszedł chyba jednak odpowiedni czas, by w końcu założyć rodzinę. Mam wykształcenie wyższe, pracuję jako doradca podatkowy w jednej z większych korporacji, dysponuję własnym mieszkaniem. Nie mam również żadnych chorób, nałogów, mogę również wykonać badania na życzenie potencjalnej kandydatki. Poszukuję osoby do przyszłego małżeństwa oraz dwójki dzieci w rocznym odstępie. Mogę zapewnić stabilność i warunki do wychowania dzieci oraz opłacenie ich wykształcenia. Czego oczekuję od kobiety? Przede wszystkim szczerości, uczciwości, WIERNOŚCI oraz podobnych do moich zapatrywań na przyszłość. Jako, że mam 181cm wzrostu dobrze by było gdyby miała ponad 170cm, aczkolwiek zapraszam do kontaktu wszelkie zainteresowane. Najważniejsze, by była odpowiednią matką dla naszych przyszłych dzieci. Z góry uprzedzam, że jestem bardzo sceptycznie nastawiony do wszelkich pań "po przejściach" oraz posiadających już dzieci, choć nie wykluczam takowych i również proszę o kontakt. Jeżeli potrzebujecie wiedzieć o mnie coś więcej proszę pytać, najlepiej w postach w tym wątku, gdyż ktoś może również mieć takie pytanie. Preferuję kontakt poprzez wiadomość prywatną, po wstępnej rozmowie mogę podać maila do dalszego kontaktu. Dziękuję za przeczytanie całości i... chętnie cię poznam! :P
Rozalia
Posty: 2
Rejestracja: 06 października 2015, 18:40 - wt

Re: Warszawa - 34 latek założy rodzinę!

Post autor: Rozalia »

Witam
Przeglądam ogłoszenia i czuję pewien niesmak po przeczytaniu tego co napisałeś. Jestem samotną matką która 2 tygodnie temu urodziła piękną córeczkę. Też myślałam że w życiu da się wszystko tak genialnie zaplanować tj. studia, kariera, dobra materialne które pozwolą rozwinąć skrzydła... i na końcu rodzina. Niestety los bywa czasem okrutny i bezwzględny ... w zasadzie to nie los tylko ludzie. Nie startuje w castingu aby urodzić "na cito" dwoje dzieci. Hmmm... w wieku ponad 30 lat każdy ma jakieś doświadczenia lepsze czy gorsze.
Życzę znalezienia idealnej kandydatki ...szkoda że nie musi być myśląca,a ma tylko wyglądać i rodzić dzieci :)
Powodzenia :)
Poukladany
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2016, 01:14 - ndz

Re: Warszawa - 34 latek założy rodzinę!

Post autor: Poukladany »

Z całym szacunkiem, ale chyba źle Pani zrozumiała treść ogłoszenia. Nigdzie nie napisałem, że szukam kandydatki pod względem wyglądu i nic innego mnie nie interesuje. Jak również zaznaczyłem - nie wykluczam kandydatek, które miały jakieś przykre przejścia lub posiadających dzieci. Po prostu jestem do nich zwyczajnie sceptycznie nastawiony ze względu na to, że nie poszukuję jedynie kobiety, która urodzi mi dziecko, ale takiej, która będzie dla tego dziecka odpowiednią matką, a dla mnie z kolei partnerką. Nie ukrywajmy, iż takie doświadczenia pozostawiają pewien ślad na psychice i MOGĄ, ale nie muszą powodować problemy w przyszłym związku. A co do planowania - oczywiście, że się da! Jestem żywym przykładem na to, że można najpierw skończyć studia, następnie zrobić karierę i zapewnić odpowiednie źródło dochodu i wtedy zdecydować się na rodzinę i dziecko. Byłem w stanie do wieku 33 lat odłożyć na wkład własny i zakupić mieszkanie w bardzo wysokim standardzie i w bezpiecznej, sprzyjającej wychowaniu dziecka okolicy. Obecnie mam 34 lata, pozostaje mi jeszcze rzecz jasna kredyt do spłaty, ale pochłania on poniżej połowy mojej miesięcznej pensji. Wydaje mi się, że zapewniając odpowiednie warunki i samemu nie mając przykrych doświadczeń czy dzieci mam prawo oczekiwać od kandydatki, że również takowych nie miała, prawda? Takie decyzje powinno się podejmować odpowiedzialnie. Przykro mi z powodu tego, że musi Pani samotnie wychowywać córkę, ale uważam, że nie robię niczego niemoralnego stawiając kandydatce takie wymogi. Każdy ma lepsze czy gorsze doświadczenia... to prawda, ale są pewne granice takich doświadczeń, a ja nie zamierzam pchać się na siłę w toksyczne związki i naprawiać błędy byłych mężczyzn. Tym bardziej, że sam nigdy żadnej kobiety nie skrzywdziłem i nie mam zamiaru brać odpowiedzialności za cudze błędy. Jest masa kobiet, które nie miały takich przejść, a zwyczajnie brakowało im szczęścia w miłości, zupełnie tak jak mi. Dziękuję za zwrócenie uwagi, ale jak sugeruje mój nick - jestem osobą poukładaną i myślącą pragmatycznie, takiej też kandydatki oczekuję i nie widzę w tym niczego złego. Korzystając z okazji przypominam, że ogłoszenie jest nadal aktualne i chętnie poznam odpowiedzialną kandydatkę.
Rozalia
Posty: 2
Rejestracja: 06 października 2015, 18:40 - wt

Re: Warszawa - 34 latek założy rodzinę!

Post autor: Rozalia »

Wydaje mi się że niepotrzebnie opisuje to co Pan osiągnął w życiu z całym szacunkiem. Gratuluje. Ale to są tylko czy aż dobra materialne policzalne. A co z niematerialnymi ? Dziękuję za okazane współczucie ale naprawdę to nie było konieczne. Bo to co Pan opisuje czyli swoje zaplecze które jest Pan w stanie zaoferować osiągają również samotne matki i to bez kredytów :)
Życzę powodzenia i odpowiedzi na ogłoszenie właściwej kandydatki. Co do nicku hmmm... nie lepiej idealista ???
Pozdrawiam
anianalove
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2016, 19:31 - ndz

Re: Warszawa - 34 latek założy rodzinę!

Post autor: anianalove »

Witaj poukladany,
odezwij sie do mnie, wydaje mi sie ze jestes byc moze kims kogo chcialam spotkac :)
anianalove
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2016, 19:31 - ndz

Re: Warszawa - 34 latek założy rodzinę!

Post autor: anianalove »

odpowiedzialam tobie na priv :)
Poukladany
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2016, 01:14 - ndz

Re: Warszawa - 34 latek założy rodzinę!

Post autor: Poukladany »

Aktualne!
inter_ania
Posty: 8
Rejestracja: 11 stycznia 2017, 14:21 - śr

Re: Warszawa - 34 latek założy rodzinę!

Post autor: inter_ania »

Szukam takiego Pana jedno ale jestem z Lodzi. Dokladnie tak samo bylo ze mna ora et labora ;)
Madameju
Posty: 2
Rejestracja: 25 września 2017, 14:31 - pn

Re: Warszawa - 34 latek założy rodzinę!

Post autor: Madameju »

Nadal aktualne? Madameju@o2.pl
Marta743
Posty: 4
Rejestracja: 05 października 2017, 12:43 - czw

Re: Warszawa - 34 latek założy rodzinę!

Post autor: Marta743 »

Hej, napisz proszę do mnie na mwalczak743@gmail.com
Jestem zainteresowana poznaniem Cię...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post