szukam swojej drugiej połowy, przyszłej żony

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
rafal2444
Posty: 2
Rejestracja: 04 września 2015, 16:11 - pt

szukam swojej drugiej połowy, przyszłej żony

Post autor: rafal2444 »

Poznam dziewczynę, która jest zainteresowana małżeństwem i oczywiście założeniem rodziny, ale bardziej w tradycyjnym ujęciu, tzn. jest kompletna rodzina i bez względu na to, co się w naszym życiu wydarzy nigdy jedno nie opuści drugiego. Chciałbym założyć rodzinę i mieć dzieci, ale nie z pożądania lub wpadki, tylko z miłości, dlatego że dwoje zakochanych ludzi tak chce....Chciałbym aby przyszły one na świat jako kochane od samego początku, wyczekiwane.
Jestem wysokim kawalerem, mam 35 l, mieszkam w centrum. Szukam dziewczyny, która lubi wieś i chciałaby na wsi zamieszkać. Nie szukam pomocy do prowadzenia mojego małego gospodarstwa, bo sam sobie z tym daję radę, bardziej chodzi mi o taką osobę, która po prostu lubi wieś, bardziej niż miasto, lubi zajmować się terenem wokół domu czy też dba o dom i to, co jest wokół niego
Co do charakteru to jestem raczej domatorem,spokojny o niekonfliktowym charakterze, nie palę, nie piję, ale oczywiście mam swoje wady, ale o nich prywatnie. Chciałbym poznać osobę, która potrafi rozmawiać a nie krzyczeć lub obrażać się w razie różnicy zdań. Szukam dojrzałej osoby, ładnej dziewczyny, która potrafi zadbać o dom i rodzinę, przy czym zastrzegam, że nie szukam kury domowej, chodzi mi o obustronne, wzajemne wsparcie i pomoc w tym wszystkim. Ważna jest dla mnie wiara i jej autentyczne praktykowanie, nie lubię płytkiego lub prostackiego jej traktowania. Ważne są dla mnie wartości chrześcijańskie bez hipokryzji lub obłudy w podejściu do tego tematu.
rafal2444@op.pl
Pozdrawiam
eszabelitka
Posty: 6
Rejestracja: 08 sierpnia 2016, 14:06 - pn

Re: szukam swojej drugiej połowy, przyszłej żony

Post autor: eszabelitka »

Witam
ja również mieszkam na wsi choć pracuje w Łodzi.
Uwielbiam wieś i szukam partnera aby założyć rodzinę i mieć dzieci.
Mam 32 lat

Pozdrawiam
Maya123
Posty: 6
Rejestracja: 25 października 2018, 22:12 - czw
Lokalizacja: Warszawa

Re: szukam swojej drugiej połowy, przyszłej żony

Post autor: Maya123 »

Witaj Rafale, znalazłeś ? :)
rafal2444
Posty: 2
Rejestracja: 04 września 2015, 16:11 - pt

Re: szukam swojej drugiej połowy, przyszłej żony

Post autor: rafal2444 »

Witaj. Nie

Pozdrawiam
konwalia
Posty: 10
Rejestracja: 19 lutego 2010, 13:25 - pt

Re: szukam swojej drugiej połowy, przyszłej żony

Post autor: konwalia »

a do ilu lat szukasz?
szczęścia
Blondnacia
Posty: 10
Rejestracja: 28 marca 2020, 04:47 - sob

Re: szukam swojej drugiej połowy, przyszłej żony

Post autor: Blondnacia »

I jak ci idzie
Bozena40
Posty: 35
Rejestracja: 16 stycznia 2020, 21:34 - czw

Re: szukam swojej drugiej połowy, przyszłej żony

Post autor: Bozena40 »

Czemu mi nie odpowiadasz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post