Poznam ...

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
Jaro
Posty: 5
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, 12:06 - pt

Poznam ...

Post autor: Jaro »

Drogie Panie

Po przeczytaniu kilku anonsów jestem przerażony...

Najpierw Drogie Panie szukacie przygody, superman'a, ciacha jak to określacie, odrzucając normalnych i fajnych ale nie zjawiskowo przystojnych mężczyzn, albo robicie karierę, zarabiacie kasę a potem gdy zaczyna tykać zegar i ... zbliża się ostatnie jajeczko, szukacie na cito dawcy nasienia.

Nie piszę do par które nie mogą mieć dzieci, do Pań pozostawionych z dzieckiem i szukających taty dla niego, czy też do Pań mających w życiu pecha i trafiających na drani i cwaniaków których pełno, w jakimś stopniu rozumiem ich desperację w walce o dziecko.

Na pewno większość z Was zastanawia się dlaczego tak zaczynam temat, ano dlatego że sam niestety zostałem oszukany i wykorzystany przez taką Panią co za wszelką cenę chciała mieć dziecko a udawała związek i miłość, nie patrząc na dobro tego właśnie dziecka.

A czy drogie Panie nie zastanawiałyście się co będzie czuć właśnie, ten mały człowiek który przyjdzie na świat jako owoc dawcy i biorcy a nie miłości, szacunku, przyjaźni...

Nie szukam i nigdy nie szukałem takiej kobiety, ale niestety dla mnie i mojego synka znalazła mnie Ona sama, mam teraz kilkuletniego synka o którego walczę przed Sądem by miał tatę, by był szczęśliwy i kochany nie tylko przez mamę i jej rodzinę ale również przez drugiego rodzica, który tak samo jak mama jest ważny.

Poznam Panią w wieku 28-35 która nie będzie widziała we mnie tylko dawcy spermy, ale uczciwego, fajnego, zaradnego mężczyznę, z którym stworzy związek na dobre i na złe.

Mam 43 lata, 176 cm, 85 kg, własną firmę, dom, samochód i synka którego bardzo kocham i dla którego chcę stworzyć pełną rodzinę. Nie wykluczam posiadania następnego dziecka ale z osobą która mnie pokocha a nie wykorzysta i potraktuje jak dawcę nasienia.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post