Sukam kobiety

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
Barsum
Posty: 9
Rejestracja: 15 września 2017, 07:02 - pt

Sukam kobiety

Post autor: Barsum »

Wolny 44 wysoki 200cm.szczupły pracujacy niezalezny.Szukam kobiety chcącej miec dzieci,partnerki.Nie wazny Twój wiek ani uroda która przemija,liczy sie dobro i wnętrze.reni347@wp.pl
Warszawa i okolice
Ostatnio zmieniony 16 września 2017, 09:39 - sob przez Barsum, łącznie zmieniany 1 raz.
barborka
Posty: 54
Rejestracja: 05 czerwca 2017, 19:16 - pn

Re: Sukam kobiety

Post autor: barborka »

Hej witam. Mam na imię Barbara. 40 lat, rozwiedziona, nie mam dzieci, wysoka 174 cm, inteligentna, wykształcenie wyższe, mieszkam niedaleko BIELSKA-Białej. Bardzo chciałabym mieć pełna rodzine, 2 dzieci, dodatkowo zaadoptować- kwestia dogadania się. Napewno najpierw trzeba sie poznać, kazdy ma inny charakter, kazdy miał już swoje życie , przeszłość.... dużo w życiu przeszłąm szukam faceta który mnie bedzie wspierał w zyciu zawodowym i rodzinnym, z mocnym charkterem, silnego emocjonalnie, silnego fizycznie..... chę na nowo sie zakochac zpomniec o przeszłości, na nowo dostać skrzydel do zycia , do tworzenia rodziny. Lubię gotować, podróżować, nie palę , nie pije.... nie mam zamiaruz nowu chodzic z kims 10 lat , bo czas mój by zostac mama jest krótki.... jest mozliwosc mojej pezeprowadzi ale gdzies w region śląski....barbararopenga@wp.pl
Barsum
Posty: 9
Rejestracja: 15 września 2017, 07:02 - pt

Re: Sukam kobiety

Post autor: Barsum »

Witaj Basiu troszke daleko mieszkamy siebie,ale dziekuje za zainteresowanie.Napewno spotkasz wartosciowego człowieka i bedziesz miała swoje dzieci.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post