Bez przesady....

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
SzukamJejLublin
Posty: 1
Rejestracja: 23 września 2017, 01:42 - sob

Bez przesady....

Post autor: SzukamJejLublin »

Cześć

Używany, ale nie zużyty. Pogodny, lubiący się śmiać, towarzyski i uprzejmy, z gatunku rycerzy lub dżentelmenów. Kulturalny i w pewnym sensie romantyczny. Nie jestem osobą twardo stąpającą po ziemi, gdyż warto żyć dla chwil, w których człowiek potrafi się zatracić. Szczery do bólu, lecz uczciwy.

Mam 37 lat, 186 cm wzrostu i 80 kg wagi, brunet - do tego całkiem przystojny, mam 161 IQ i nie wspominam o tym, żeby się pochwalić, tylko po to żeby uprzedzić, że nie jestem naiwny.

Dzielę czas pomiędzy 3 różne prace i prowadzę działalność. Mam wspaniałego 3 letniego syna. Interesuję się wieloma rzeczami, więc szkoda je wszystkie tu wymieniać. Mam kilka nałogów takich jak poranna kawa z papierosem, zimny browar w lecie i tatar o każdej porze dnia i nocy. Mam też dobre serce, w ślad za którym idzie twarda dupa.

Szukam dziewczyny z krwi i kości. Normalnej i nie wariatki, szczerej i otwartej, która będzie w stanie odsunąć swoje kompleksy na bok.

Zależy mi na zbudowaniu rodziny i relacji opartej na zrozumieniu i miłości. To może nie być najlepsze miejsce na jej odnalezienie, ale zaryzykowałem.

mój mail castlemar@gmail.com
Iwetta
Posty: 5
Rejestracja: 04 lutego 2018, 15:44 - ndz

Re: Bez przesady....

Post autor: Iwetta »

Cześć :D i jak tam idą poszukiwania? Znalazłeś? Pozdrawiam Iwetta 84 KTW
ODPOWIEDZ