Szukam mamy z gromadką dzieciaków

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
Dawid1979
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2018, 18:57 - sob

Szukam mamy z gromadką dzieciaków

Post autor: Dawid1979 »

Cześć mam na imię Dawid Szukam samotnej mamy z gromadą dzieci które wyniosłyby trochę radości i uśmiechu do naszego domu.
Iwetta
Posty: 5
Rejestracja: 04 lutego 2018, 15:44 - ndz

Re: Szukam mamy z gromadką dzieciaków

Post autor: Iwetta »

Cześć Dawid. Jakie masz oczekiwania? Czy chcesz założyć własną rodzinę? Jak wygląda sprawa wizy? Mieszkasz tam na stałe? Rozwazales powrót do PL? Kogo poszukujesz na tym forum? Chętnie porozmawiam. Pozdrawiam
Iwetta KTW-Pyrzowice.
Dawid1979
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2018, 18:57 - sob

Re: Szukam mamy z gromadką dzieciaków

Post autor: Dawid1979 »

Cześć Na chwilę obecną chcę skupić się na znalezieniu mamy ze swoimi dziećmi Jeżeli jednak nikogo nie znajdę oczywiście chciałbym założyć swoją rodzinę przeprowadzki do Polski nie biorę pod uwagę ponieważ mam tutaj pracę dom i nie wiem czy po latach w usa umiałbym odnaleźć sie w Polsce, jeżeli chodzi o sprawy wizy czy biletu do USA to Biorę to na siebie. Najważniejsze dla mnie na chwilę obecną jest znaleźć samotną mamę z gromadką swoich dzieciaczków która zgodziłaby się przeprowadzić do mnie
Iwetta
Posty: 5
Rejestracja: 04 lutego 2018, 15:44 - ndz

Re: Szukam mamy z gromadką dzieciaków

Post autor: Iwetta »

Witaj, jak na długi czas pobytu w Stanach świetnie piszesz po polsku. Nie zapomniałeś rodzimego języka. Dlaczego akurat mame z gromadka swoich dzieciaczkow? To ogromny obowiazek, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę. Najpierw jednak trzeba się dobrze poznać. Czym takim się zajmujesz? Czy ciężko znaleźć jest kogoś do życia na miejscu? Mieszkasz w polskiej dzielnicy? Jaka tam u was jest pogoda? Macie zimy? Czy skoro jest basen, to u Was wieczne lato? Wiem, że w Stanach ciężko jest dorobic się własnego domu z basenem. Jak do tego doszedłes? Opowiedz coś więcej o sobie. Chętnie Cię poznam. Pozdrawiam Iwetta
Dawid1979
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2018, 18:57 - sob

Re: Szukam mamy z gromadką dzieciaków

Post autor: Dawid1979 »

Cześć
Na wstępie musze Cie rozczarować ostatnio to nie ja pisałem tylko słownik Google, moja rola ograniczała sie tylko do dyktowania treści. Nie dlatego ze zapomniałem rodzimego jezyka tylko ze zwykłego wygodnictwa :)
Szukam mamy z gromadką dzieciaczków ponieważ zawsze chciałem mieć minimum czwórkę dzieci,a co do swoich, hmmm
Mając świadomości ze na tym świecie jest bardzo wiele dzieci które nie maja tatusiów a bardzo by chciały poważnie zastanowiłbym się nad sprowadzaniem na ten ziemski padół kolejnych. Jestem świadomy ze wychowanie dziecka bedzie największym wyzwaniem z jakim do tej pory przyszło mi sie zmierzyć ,jednakże uważam że wwłaśnie do tego zostałem stworzony.
Do USA przyjechałem przerywając studia po pierwszym roku od tego czasu minęło prawie 20 lat w trakcie których harowałem od rana no nocy (przez pewien okres również na budowie )zeby do czegoś w życiu dojść. Przede wszystkim jednak żeby sie czymkolwiek zająć i nie myśleć o rzeczach istotnych mam tu na myśli wlasnie dzieci.
Mieszkam tu w miasteczku które leży w środku lasu w otoczeniu gór po których spaceruje z pieskiem i jezior. Miasteczko w większości zamieszkałe przez społeczność amerykańską choć czasami można spotkać rodaków. Klimat mamy podobny jak w Polsce.
Ja również bardzo chętnie dowiedziałbym się się kilku rzeczy o Tobie ,więc Fajnie by było gdybyś podzieliła się ze mną informacjami które uważasz że mnie zainteresują.
Pozdrawiam Dawid
ps.Dzisiaj nie używałem google słownika :p
Sylwia20
Posty: 9
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 15:29 - pt

Re: Szukam mamy z gromadką dzieciaków

Post autor: Sylwia20 »

Witam. Czy twoje ogłoszenie jest nadal aktualne
Sylwia20
Posty: 9
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 15:29 - pt

Re: Szukam mamy z gromadką dzieciaków

Post autor: Sylwia20 »

Hej
Sylwia20
Posty: 9
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 15:29 - pt

Re: Szukam mamy z gromadką dzieciaków

Post autor: Sylwia20 »

Jesli jestes zainteresowany dluzsza rozmowa to zapraszam na meila sylwiakarol35@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post