Pragnę założyć rodzinę

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
andrew
Posty: 3
Rejestracja: 09 czerwca 2014, 15:30 - pn
Lokalizacja: lubelskie

Pragnę założyć rodzinę

Post autor: andrew »

Cześć !
Liczę,że dzięki temu portalowi znajdę jeszcze to,o czym marzą jego użytkownicy,czyli pewnie Ty też,jeżeli czytasz te słowa.
I z taką nadzieją w sercu postanowiłem napisać o moich przemyśleniach i marzeniach na temat,który sprowadził nas tutaj.;)
Pragnę udanego,szczęśliwego i trwałego związku.Chcę stworzyć bezpieczny,ciepły i kochający dom do którego zawsze będziemy chcieli wracać.W którym zawsze znajdziemy wsparcie, pociechę i zrozumienie.Gdzie odpoczniemy od zgiełku świata i codzienności i nabierzemy sił na kolejne dni,ale w którym też będziemy się dzielić obowiązkami.Więc razem możemy spróbować zrealizować to nasze wspólne wielkie marzenie.:)
Jestem wysokim (187cm) szczupłym (80kg) 36-letnim,podobno przystojnym brunetem z poczuciem humoru.Inteligentnym,rozsądnym,zrównoważonym z nutą charyzmy.Z własnymi i skrystalizowanymi poglądami na świat i myślę że,szerokim horyzontem umysłowym.Jestem zdrowy,bez nałogów i zobowiązań.Jestem z lubelskiego.Mogę zmienić miejsce zamieszkania,podjąć nową pracę i całkowicie poświęcić się dla związku i rodziny.

Teraz może coś o Tobie.;)
Jesteś wolną,dojrzałą,zdecydowaną,kobietą z ustabilizowaną sytuacją życiową,bez bagażu zobowiązań z przeszłości do 40 lat i nie chcesz tracić czasu na przelotne znajomości.

Jeżeli byłabyś zainteresowana bliższym poznaniem się to zapraszam do kontaktu.
Kto wie,może wspólnymi siłami uda nam się spełnić nasze pragnienia i stworzyć pełną rodzinę.Mieć dzieci w których pozostanie cząstka nas i które będą naszą przepustką do nieśmiertelności z tej maleńkiej kropelki czasu naszego życia,która została nam dana.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie.

Andrzej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post