Zmiana życiowych priorytetów

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
Seiran
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2018, 16:21 - ndz

Zmiana życiowych priorytetów

Post autor: Seiran »

Witam,
Forum to znalazłem przypadkiem, traktuję ten sposób jako pewną alternatywę, jedną z możliwości znalezienia drugiej połówki.
Zawsze wychodziłem z założenia, że miłość przychodzi sama, ale to wcale nie znaczy, że trzeba na nią czekać z założonymi rękami.
To trochę taki paradoks naszych czasów ze wśród tylu możliwości jakie oferuje nam życie, tak trudno jest kogoś poznać i być szczęśliwym.
Tak się jakoś w życiu układa, że nie wszystko idzie po naszej myśli szczególnie jeśli obrało się błedne cele.
Tyle tytułem wstępu.

Mam 37 lat, wykształenie wyższe, 176, waga 67, ponoć niebrzydki, szerokie zainteresowania, więc na pewno znajdziemy wspólne tematy do pogadania.
Jestem osobą, która nie toleruje papierosów, właściwie, to jedna z dwóch rzeczy, która Cię dyskwalifikuje.
Druga, może to zabrzmi to egoistycznie, ale zapewniam Cię, że tak nie jest, gotowość do zmiany miejsca zamieszkania (wyjazd z Polski).
Na pierwszym miejscu stawiam charakter więc prosiłbym osoby zainteresowane w początkowej fazie znajomości o nieprzysyłanie w korespondencji swoich zdjęć, na takie wiadomości nie będę odpowiadał.
Co do spotkania w realu, w lipcu będę w Polsce, więc mając miesiąc czasu na wirtualną znajomość mamy szansę się lepiej poznać.
kontakt:ProjetEnfant@protonmail.com
Pozdrawiam
akinomp5
Posty: 1
Rejestracja: 21 czerwca 2018, 20:41 - czw

Re: Zmiana życiowych priorytetów

Post autor: akinomp5 »

Hej, wyslalam info na miala.pozdrawiam
ODPOWIEDZ