Szukam matki naszych dzieci Warszawa

:arrow: np. Warszawa i Radom
Patryk855
Posty: 1
Rejestracja: 22 sierpnia 2018, 16:31 - śr

Szukam matki naszych dzieci Warszawa

Post autor: Patryk855 »

Witam,może tak z krótka o sobie 32l w tym roku już 33 z Warszawy szuka partnerki,przyjaciólki,żony,matki naszych dzieci ;) 176cm 95kg parę kg więcej ale nie widać tak bardzo ,bardziej sylwetka atletyczna ;) taki duzy mis do przytulania,oczy niebieskie włosy jasne siwiejące podobno wyglądam na ciut więcej niż mam także wiek partnerki jako tako bez znaczenia,ważne abyś była nastawiona na wspólne radosne życie no i najlepiej abys była z stolicy bądź z okolic aby łatwiej było o kontakt i ew.spotkanie co tam jeszcze nie strasze ludzi wyglądem z reszta to już kwestia gustu ,na co dziń pracujący w usługach finansowych,dla zainteresowanych pań podeśle zdjęcie...nie mam żony tym bardziej dzieci ale chciałbym to zmienic i mam nadzieję że ten portal w jakis sposób przyspieszy ten stan rzeczy...pozdrawiam wszystkie odwiedzajace Panie Ps.jeśli chcesz abym wysłał foto wyslij najpierw swoje
Anka1234
Posty: 9
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 14:04 - sob

Re: Szukam matki naszych dzieci Warszawa

Post autor: Anka1234 »

Czesc mam na imie Anka z Warszawy. Kocham dzieci mam spokojny charakter mysle ze jedtem osoba bezkonfliktowa. Jestem szczupla osoba wlosy troche farbowane blond oczy piwne. Bardzo chetnie blizej Cie poznam. Milego dnia zycze
Ona35...
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwietnia 2020, 11:37 - pt

Re: Szukam matki naszych dzieci Warszawa

Post autor: Ona35... »

Cześć Twoje ogłoszenie jest jeszcze aktualne??
Puszekokruszek
Posty: 9
Rejestracja: 03 stycznia 2021, 18:50 - ndz

Re: Szukam matki naszych dzieci Warszawa

Post autor: Puszekokruszek »

Hejka..odezwij się..może to ja
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post