Czy zostaniesz mamą naszych dzieci?

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
Jupiter

Czy zostaniesz mamą naszych dzieci?

Post autor: Jupiter » środa, 20 marca 2019, 00:39

Drogie Panie! Jedno wielkie mam marzenie w swoim życiu: choć raz jeszcze mieć dziecko i ponownie usłyszeć to magiczne słowo: "-Tato!" Tego się nigdy nie zapomina.

Miałem już dziecko, ale straciłem je 3 lata temu w tragicznych okolicznościach, zanim weszło w wiek dorastania. To ogromna tragedia, nadal nie mogę się po niej całkowicie pozbierać, ból jest przeogromny. To tak, jakby mi ktoś z piersi serce wydarł żywcem. Ale jestem zdeterminowany, aby jeszcze mieć dzieci, bo to jest największe szczęście w życiu człowieka, największy skarb, bo prawda jest taka, że to właśnie dzieci nadają prawdziwy sens naszemu życiu. Nie wyobrażam sobie wręcz dalszego życia bez dzieci, bo wydaje mi się ono puste i jałowe.

Dlatego postanowiłem tą drogą poszukać kobiety, która jak ja marzy o jednym: mieć własne dzieci. Może będziesz nią właśnie ty, kto wie? Jestem szczupłym, dojrzałym mężczyzną, l. 56, 183 cm, po zakończonym związku, mieszkam w Warszawie, mam dobrą pracę i wykształcenie w wolnym zawodzie oraz stabilną sytuację materialną. Z natury jestem spokojny, niepoprawny optymista, bez nałogów, łagodnego usposobienia i mam wielkie poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. Jestem oczytany, energiczny, pełen pomysłów i niezrealizowanych - jeszcze - projektów życiowych, mam rozległe zainteresowania i liczne pasje, jak fotografia, muzyka i podróże. Przy mnie się nigdy nie znudzisz!!

Jeżeli choć w części odnajdujesz w powyżym - napisz koniecznie! A nuż to właśnie nam dane będzie spełnić nasze wspólne marzenie - dzieci? Masz już dziecko? Nie szkodzi! Chciałbym bardzo stworzyć normalną rodzinę, ognisko domowe, chodzić wspólnie na sanki, pojechać na biwak, pójść do aquaparku czy na lody, słowem prowadzić zwykłe, szczęśliwe życie, pełne miłości i wzajemnego szacunku. Bardzo wierzę, że to jest jeszcze możliwe.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Damy sobie szansę??
Artur M.
:)

ona3611

Re: Czy zostaniesz mamą naszych dzieci?

Post autor: ona3611 » niedziela, 24 marca 2019, 20:52

Dzień dobry Artur ,
Może na początek spróbujemy się poznać ?
Ola

Jupiter

Post autor: Jupiter » wtorek, 26 marca 2019, 02:11

Witaj, Olu, napisałem wiadomość prywatną :), dziękuję, że odpowiedziałaś.

iskra

Post autor: iskra » niedziela, 21 kwietnia 2019, 14:17

W świetle @Jupiter(a)... jednego dziecka nie, pragnę trójki! Zapraszam na pomorze, wiosna sprzyja spacerom nad Bałtykiem i piknikom na plaży podczas których się poznamy.

Nike

Post autor: Nike » niedziela, 21 kwietnia 2019, 22:14

Witaj,

Jak wyglada u ciebie sytuacja na ta chwile? Porozmawiamy na ten dosc delikatny temat?
Pozdrawiam,
Magda

Zapracowana

Post autor: Zapracowana » czwartek, 5 września 2019, 07:51

Czy to ogłoszenie jest nadal aktualne?

veronica2019

Post autor: veronica2019 » poniedziałek, 9 września 2019, 11:41

proszę na priv, jeśli ogłoszenie nadal jest aktualne

ODPOWIEDZ