Bezpłodny szuka samotnej matki lub kobiety w ciąży

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
nocny_marek
Posty: 4
Rejestracja: 26 lipca 2019, 16:25 - pt

Bezpłodny szuka samotnej matki lub kobiety w ciąży

Post autor: nocny_marek »

Mam 44 lata i jestem bezpłodnym mężczyzną. Szukam ta drogą samotnej matki lub kobiety w ciąży, w celu założenia rodziny. Mieszkam w okolicach Wrocławia, mam własny dom z ogrodem, pracuję w sektorze IT. Zapraszam do kontaktu. Marek
Milena2336
Posty: 1
Rejestracja: 30 lipca 2019, 15:41 - wt

Re: Bezpłodny szuka samotnej matki lub kobiety w ciąży

Post autor: Milena2336 »

Witaj Marku. Mam 31 lat. Jestem w 5 miesiącu ciąży. W trakcie rozwodu. Chętnie stworzę z mężczyzną pełną rodzinę dla mojej dzidzi w brzuszku. Jeżeli jesteś zainteresowany kontaktem i poznaniem się zapraszam do wiadomości.
nocny_marek
Posty: 4
Rejestracja: 26 lipca 2019, 16:25 - pt

Re: Bezpłodny szuka samotnej matki lub kobiety w ciąży

Post autor: nocny_marek »

Milena2336 pisze: 30 lipca 2019, 15:54 - wt Witaj Marku. Mam 31 lat. Jestem w 5 miesiącu ciąży. W trakcie rozwodu. Chętnie stworzę z mężczyzną pełną rodzinę dla mojej dzidzi w brzuszku. Jeżeli jesteś zainteresowany kontaktem i poznaniem się zapraszam do wiadomości.
Witaj. Wysłałem Ci PW. Marek
Faustyna
Posty: 2
Rejestracja: 10 grudnia 2018, 15:12 - pn
Lokalizacja: Trojmiasto

Re: Bezpłodny szuka samotnej matki lub kobiety w ciąży

Post autor: Faustyna »

Witam,
Też mam ten sam problem choć z ostatnią szansą na in vitro z szansą poboru z banku lub adopcja.
Też pragnę własnej rodziny , Jestem z Gdyni. Mam 38 lat i chciałabym spróbować tej metody zanim będzie za późno, jednakże nie jestem w związku więc jest to dość trudne. Nie mam innych dzieci. Nie bylam zamezna. Pozdrawiam I do usłyszenia.
Monika1972
Posty: 5
Rejestracja: 28 listopada 2019, 14:15 - czw

Re: Bezpłodny szuka samotnej matki lub kobiety w ciąży

Post autor: Monika1972 »

Witam jestem samotna mama 9 latka mam 47 lat z Poznania i jeśli nie przeszkadza Ci że jestem starsza napisz domnie monika_7234@wp.pl
nadia86
Posty: 9
Rejestracja: 10 listopada 2019, 18:58 - ndz

Re: Bezpłodny szuka samotnej matki lub kobiety w ciąży

Post autor: nadia86 »

Witam

Mam 34 lata.Mam marzenie stworzyc swojemu dziecku dobre warunki,spokoj i pelna pelna milosci i ciepla rodzine. Ojciec dziecka niestety okazal sie nieodpowiedzialny (mimo wczesniejszych zapewnien o tym, ze bardzo pragnie dzieci) i wyglada na to ze nie chce nigdy widziec dziecka ani mnie. Rozstalismy sie kiedy bylam w 3 miesiacu ciazy. Nie ma i nie bedzie z nim zadnego kontaktu. Przyznam szczerze ze nie widze siebie w roli samotnej matki. Mimo ze przed ostatnim swoim zwiazkiem 3 lata bylam singielka i bylam niezalezna, teraz w tym jakze waznym okresie mojego zycia- czuje ze potrzebuje meskiego wsparcia . I raczej nie tyle co o finanse chodzi co o cieplo bliskosc wsparcie drugiej osoby milosc . Marzy mi sie rodzina w ktorej bedzie panowala zyczliwa atmosfera cieplo milosc zaufanie a przede wszystkim spokoj i nie wymyslanie problemow na sile. (to wazne) Jestem osoba ktora kocha spokoj i jestem bezproblemowa. Zdrowo sie odzywiam, bezwzglednie unikam alkoholu. Marze o pelnej rodzinie. Mozesz wychowac dziecko jak swoje bo z tzw. ojcem dziecka (a raczej dawca spermy) nie ma i nie bedzie zadnego kontaktu. Szukam kogos spokojnego odpowiedzialnego,zaradnego i stabilnego finansowo,ale na pewno nie bedziesz musial pokrywac wszystkich moich wydatkow-cale zycie mialam i zarabialam swoje pieniadze i choc raczej byly to niewielkie kwoty wystarczalo mi. Z zawodu jestem nauczycielem. Obecnie mieszkam za granica i pracuje w innym zawodzie. Chetnie przeniose sie do Polski do Ciebie,wies lub miasto nie ma znaczenia. Jesli mieszkasz na wsi i zapewnisz mi dobry internet i szybkie lacze-mam mozliwosc zarabiania poprzez prace zdalna. Wiec to gdzie mieszkasz nie ma znaczenia.Wazne dla mnie zebys byl dobrym czlowiekiem. Zanim zdecydowalabym sie na przeprowadzke chcialabym najpierw z Toba porozmawiac dluzszy czas (np miesiac,dwa) przez skype lub telefon. Lub ty mozesz mnie odwiedzic najpierw bysmy sie poznali. Szukam panow w wieku 35-45 lat (starsi -jesli jestes zadbany i uznam ze twoj wyglad jest Ok dla mnie) Chetnie zadbam o twoj dom. przepraszam za brak polskich znakow .(klawiatura angielska). Bardzo prosze o kontakt tylko zdecydowanych panow naprawde chcacych dziecka wiedzacych co to odpowiedzialnosc. Jesli nam sie uda chetnie szybko urodze Tobie drugie.
nocny_marek
Posty: 4
Rejestracja: 26 lipca 2019, 16:25 - pt

Re: Bezpłodny szuka samotnej matki lub kobiety w ciąży

Post autor: nocny_marek »

KarolinaM pisze: 03 stycznia 2020, 12:09 - ptaktualne ?
Tak, mój anons jest aktualny.
Tatusiowa
Posty: 20
Rejestracja: 12 października 2019, 19:24 - sob

Re: Bezpłodny szuka samotnej matki lub kobiety w ciąży

Post autor: Tatusiowa »

Witaj
Czy ogłoszenie jeszcze aktualne
Pozdrawiam
nocny_marek
Posty: 4
Rejestracja: 26 lipca 2019, 16:25 - pt

Re: Bezpłodny szuka samotnej matki lub kobiety w ciąży

Post autor: nocny_marek »

Tatusiowa pisze: 22 stycznia 2020, 13:11 - śr Witaj
Czy ogłoszenie jeszcze aktualne
Pozdrawiam
Tak, mój anons jest aktualny. Pisz na PRIV
Bozena40
Posty: 35
Rejestracja: 16 stycznia 2020, 21:34 - czw

Re: Bezpłodny szuka samotnej matki lub kobiety w ciąży

Post autor: Bozena40 »

Witaj. Ojjjj....widze , ze masz duzo ooszen.
Myslalam.ze jedno a tutaj full duzoooo. Odlowiedzi.
Kurde.
Bozena
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post