Chcę mieć z Tobą dziecko

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
inteligentnydawca
Posty: 4
Rejestracja: 14 lutego 2020, 11:28 - pt
Lokalizacja: Bydgoszcz

Chcę mieć z Tobą dziecko

Post autor: inteligentnydawca »

Treść główna mojego posta w zasadzie się nie zmienia, jednak nie spodziewałem się, że tak ciężko jest tutaj o sensowną realną kobietę...nie mitomankę, ani prostytutkę, bo to też się tu zdarza. Proszę więc, pisz tylko jeśli jesteś realna i gotowa się poznać.
Jestem zapracowanym człowiekiem, który jak dotąd niestety nie miał czasu na ułożenie sobie życia. Postanowiłem pojawić się tutaj, by znaleźć kogoś, kto chciałby mieć dziecko, a z różnych względów dotąd nie udało mu się go począć. Pod uwagę biorę odpowiedzialne kobiety. Chciałbym byśmy dziecko wychowywali razem, ale oczywiście jest to kwestia szczegółowego dogadania się. Zwracam uwagę na to, by kobieta kochała dziecko i mogła mu zapewnić spokojne życie. Jestem w pełni zdrowy, wiele lat wyczynowo uprawiałem sport. W szkole miałem przez cały okres edukacji bardzo dobre oceny, mam wykształcenie wyższe ścisłe, od lat prowadzę własny biznes, nie mam żadnych nałogów. Co do moich parametrów fizycznych, to mam 185 cm, 88 kg, sylwetka sportowa atletyczna, oczy niebieskie, włosy bardzo ciemny blond, latem mocno i łatwo się opalam. Nasienie mam wysokiej jakości kres ORhD+ Pozdrawiam i zapraszam do korespondencji prywatnej.
Bozena40
Posty: 35
Rejestracja: 16 stycznia 2020, 21:34 - czw

Re: Chcę mieć z Tobą dziecko

Post autor: Bozena40 »

Dzien dobry.
Bede czekala z niecierpliwoscia na odpowiedz z Twojej strony.
Jedtem kobieta z wyzszym wyksztalceniem, chcac niec Dziecko z mezczyzna zaradnym, dbajacym o nie i o mnie jako matke dziecka i kobiete , ktora urodzila dziecko mezczyznie.
Nie jesrem zadna nifomanka
Nie jestem zadba prostytutka. Tykko zadbana , kobieta , ktora bie chodzi po pabach i nie wyszykuje sobie....potencjalbych mezczyzn.
O tej stronie wtczytalam na portalu i srad Twoje zainrersowanie.
Jestem w Bydgoszczy.
Mam 170
Waze 70
Mam dlygie czarne wlosy
Zdrowa. A(rh+)
Bozeba
Nike
Posty: 20
Rejestracja: 24 stycznia 2018, 20:29 - śr

Re: Chcę mieć z Tobą dziecko

Post autor: Nike »

Witaj, Jak wyglada sytuacja u ciebie na chwile obecna?
pzdr
N
plantacjadyni
Posty: 3
Rejestracja: 30 czerwca 2020, 14:05 - wt

Re: Chcę mieć z Tobą dziecko

Post autor: plantacjadyni »

Hej, podoba mi się to co napisałeś o sobie, jestem zdecydowana zajść jak najszybciej w ciążę i mieć dziecko.Mam brązowe włosy, zielone oczy, szczupła ale nie chuda sylwetka, 162 cm wzrostu, wykształcenie wyższe licencjat, w sumie większość szkół to artystyczne. Chcę przez pierwsze 3 lata nie pracować tylko zajmować się dzieckiem i poświęcać mu czas, oglądać razem szyszki w lesie, czytać mu książeczki w sukience na tarasie itp. :) Słowem delektować się tym. Mam to w miarę przygotowane, bo zaczęłam planować bycie single mum, oczywiście z kimś byłoby łatwiej i jeśli byłoby dopasowanie to tez fajniej. Uwielbiam dzieci a one mnie. Mam w sobie ogrom miłości. Kocham też zwierzęta domowe. Grupę krwi mam taką jak Ty 0Rh+D czyli najlepszy match. W czerwcu tego roku zrobiłam wszystkie badania specjalistyczne z hormonami itd, jestem zdrowa, po prostu potrzebny jest mężczyzna i intensywne próby zapłodnienia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post