Chciałbym mieć polską dziewczynę (Ty, Moja Żona :-) ), Mieć nasze dzieci i mieszkać w moim domu we Włoszech

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
Awatar użytkownika
Claudio
Posty: 3
Rejestracja: 18 października 2020, 04:51 - ndz

Chciałbym mieć polską dziewczynę (Ty, Moja Żona :-) ), Mieć nasze dzieci i mieszkać w moim domu we Włoszech

Post autor: Claudio »

Jestem Włochem - Holendrem, brązowe włosy, 1,85 m., 85 kg, 36 lat, przedsiębiorca i kilka lat mieszkałem w Polsce. Uwielbiam polską kulturę i chciałbym mieć polską dziewczynę, która zostanie moją żoną, matką naszych dzieci i mieszka ze mną w moim domu we Włoszech.
Ze względu na pogodę i plażę chciałbym mieszkać z rodziną we Włoszech, ale lotnisko jest blisko, a przez to do Polski jest tylko 2 godziny, więc możemy łatwo polecieć do rodziny w Polsce.

Chciałabym poznać miłą dziewczynę (wiek nie ma znaczenia, chodzi o nasze kliknięcie), która chciałaby mieć rodzinę i cieszyć się życiem do końca naszego życia .. 👦 💖🤰❤️👶❤️👶


Zapytaj o wszystko, co chciałbyś wiedzieć, to daje mi prawną wymówkę, żeby zapytać o siebie wszystko 😉

--------

Napisz do mnie prywatną wiadomość i zostaw swój adres e-mail, czekam na wiadomość od Ciebie 😊





I'm Italian - Dutch, brown hair, 1.85 m., 85 kg, , 36, entrepreneur and lived some years in Poland. I love the Polish culture and would love to have a Polish girlfriend who becomes my wife, the mother of our children and live with me in my home in Italy.
Because of the weather and beach I would love to live in Italy with our family but airport is closebye and by that Poland is just 2 hours away so we can fly to family in Poland easy.

I would like to meet a nice girl (age doesn't matter, it's about our click) who would like to have family and enjoy life the rest of our lives together.. 👦 💖🤰❤️👶❤️👶


Please do ask all you would like to know, it gives me a legal excuse to ask all about you 😉

----------

Please write me a private message and leave your emailadress, I am looking forward to hear from you 😊
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post