Czy zostaniesz mamą naszych dzieci?

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
Jupiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 grudnia 2018, 22:53 - ndz
Lokalizacja: Warszawa

Czy zostaniesz mamą naszych dzieci?

Post autor: Jupiter »

Drogie Panie! Jedno wielkie mam marzenie w swoim życiu: choć raz jeszcze mieć dziecko i ponownie usłyszeć to magiczne słowo: "-Tato!" Tego się nigdy nie zapomina.

Dlatego postanowiłem tą drogą poszukać kobiety, która jak ja marzy o jednym: mieć własne dzieci. Może będziesz nią właśnie ty, kto wie? Jestem szczupłym, dojrzałym mężczyzną, l. 57, 183 cm, po zakończonym związku, mieszkam w Warszawie, mam dobrą pracę i wykształcenie w wolnym zawodzie oraz stabilną sytuację materialną. Z natury jestem spokojny, niepoprawny optymista, bez nałogów, łagodnego usposobienia i mam wielkie poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. Jestem oczytany, energiczny, pełen pomysłów i niezrealizowanych - jeszcze - projektów życiowych, mam rozległe zainteresowania i liczne pasje, jak film, fotografia, muzyka i podróże. Przy mnie się nigdy nie znudzisz!!

Jeżeli choć w części odnajdujesz w powyższym - napisz koniecznie! A nuż to właśnie nam dane będzie spełnić nasze wspólne marzenie - dzieci? Masz już dziecko? Nie szkodzi! Chciałbym bardzo stworzyć normalną rodzinę, ognisko domowe, chodzić wspólnie na sanki, pojechać na biwak, pójść do aquaparku czy na lody, pojechać na wczasy np. do Grecji, słowem prowadzić zwykłe, szczęśliwe życie, pełne miłości i wzajemnego szacunku. Bardzo wierzę, że to jest jeszcze możliwe.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Damy sobie szansę??
Artur M.
:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post