Zostanę tatą - biały związek

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
happiness
Posty: 25
Rejestracja: 29 marca 2021, 21:43 - pn

Zostanę tatą - biały związek

Post autor: happiness »

Witaj!

Jestem 28-letnim facetem, który szuka kobiety do białego związku opartego na przyjaźni i wzajemnym wsparciu. Marzę o pełnej, kochającej się rodzinie, chciałbym nadać swojemu życiu głębszy sens i sprawdzić się w roli taty.

Jestem wysokim, atrakcyjnym brunetem, pracowitym, wykształconym i zmotoryzowanym, na poziomie. Jestem człowiekiem pogodnym, przyjacielskim, lubianym w towarzystwie. Dlaczego biały związek ? Mam skłonności homo, których nie praktykuję. Nie nadaję się i nie chcę tworzyć związku z facetem.

Szukam kobiety, która podobnie jak ja, szuka białej relacji zbudowanej na przyjaźni, i z którą razem szedłbym przez życie tworząc szczęśliwą rodzinę. Poszukuję osoby ciepłej, mądrej życiowo i rodzinnej.

Mieszkam w bliskich okolicach Łodzi i niestety nie jestem w stanie się przeprowadzić, bowiem niedługo rozpoczynam budowę domu.

Jeśli szukasz podobnej relacji, jesteś samotną mamą, która chciałaby mieć u boku kompana do wspólnego kroczenia przez życie, lub też szukasz białego związku zbudowanego na przyjaźni i chciałabyś założyć rodzinę, odezwij się tutaj lub na maila maybeskyMAŁPAo2.pl, a opowiem o sobie więcej.

Zapraszam do kontaktu :)
Ostatnio zmieniony 16 lutego 2022, 22:50 - śr przez happiness, łącznie zmieniany 3 razy.
Emilia2001
Posty: 8
Rejestracja: 20 czerwca 2021, 01:50 - ndz

Re: Poznam samotną mamę/ biały związek

Post autor: Emilia2001 »

Pv
happiness
Posty: 25
Rejestracja: 29 marca 2021, 21:43 - pn

Re: Zostanę tatą - biały związek

Post autor: happiness »

Aktualne:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post