Dawca sprawdzonych genów dla Pani lub Pary

Ogłoszenia dawców spermy
David_1977

Dawca sprawdzonych genów dla Pani lub Pary

Post autor: David_1977 »

Witam serdecznie,
Postanowiłem odnajdując tę stronę poprzez artykuł i nagranie w sieci dodać swoje ogłoszenie . Pomagałem wcześniej kilka razy, ale poprzez inne portale. Zacząłem pomagać jako dawca w wieku 30 +, gdzie pierwszy raz był dość przemyślany już i pomoc znajomej. Potem się rozwinęło to.
Poczułem wtedy, jak to jest ważne dla kogoś i teraz w tych czasach coraz więcej takiej pomocy jest oczekiwane jako dawca przez kobiety (pewnie brak partnerów, szybkie czasy, upływający wiek).
Pomogłem tak łącznie 5 krotnie (4 dziewczynki i chłopiec). Aktualnie jedna ciąża w trakcie – 7 miesiąc już oraz jedno staranie w toku.
Mam 43 lata, bez chorób w rodzinie, rodzice nie naganne zdrowie pomimo wieku. Z wyglądu mam 184 cm, normlana budowa, jasne niebieskie oczy, blond ciemny włosy. Wykształcenie dwa kierunki – wyższe. Na co dzień woj. Mazowieckie, też w pełni mobilny jestem. Od razu zaznaczę, nie wchodzi w grę aspekt finansowy. Pomagam z serca i możliwości, nie chodzi mi o żadne zarabianie. Po Pani stronie jest miejsce, dojazd jak potrzebny jest mój.
Zapraszam do kontaktu, poznajmy się i może to nas przybliżyć do udanego dania genów jako dawca. Jeśli widzisz opcję inną, jak np. kontakt dziecka ze mną lub coparenting jest to do przemyślenia też. Wybór dowolny – anonimowość 100%, kontakt i wsparcie do porodu i po, kontakt tylko do czasu potwierdzonego zapłodnienia.
Pozdrawiam
Dawid
ODPOWIEDZ