RobimyDzieci - Dawcy spermy. Zapładnianie. Surogatki. Komórki jajowe. Coparenting. Randki

Tu się robi dzieci! Już nie jesteś skazana na pomoc sąsiada! :-) :-) :-)

Zaprzyjaźnię się i spłodzę ci dzieci, rejon Mazur i Podlasia

Ogłoszenia dawców spermy

Zaprzyjaźnię się i spłodzę ci dzieci, rejon Mazur i Podlasia

Postautor: kosownik » wtorek, 26 czerwca 2018, 22:56

Moje ogłoszenie skierowane do kobiety która nie chce stworzyć nowego życia z byle kim, tylko to ogłoszenie jest dla kobiety która chce mieć dziecko lub dzieci z przyjacielem, z dobrym kolegą z kimś godnym zaufania. Proponuję ci przyjaźń i koleżeństwo na poziomie jakim zechcesz, to jest kwestia do ustalenia, a potem jak ci się spodobam i będziesz mnie pewna, postaramy się o dziecko, oczywiście w sposób naturalny. Jeżeli masz partnera/męża, nie przeszkadza mi to ani trochę, nawet jak byś chciała żebym się z nim zapoznał nie będzie to stanowiło dla mnie problemu. Jestem bardzo zadbanym, miłym i kulturalnym facetem, bez nałogów, nie palę i nie piję, jestem w pełni zdrowy. Dokładniej się opiszę i powiem więcej o sobie w rozmowie e-mail. Po prostu jeżeli chcesz najpierw mnie poznać, porozmawiać zaprzyjaźnić się, i być pewną że chcesz mieć ze mną dzieci, to jest właśnie ogłoszenie dla ciebie, w końcu to decyzja na całe życie dlatego też proponuję coś innego i wyjątkowego. Jestem mobilny, mazury i podlaskie województwo wchodzi w grę, inne rejony też ale to już musimy po tym porozmawiać w prywatnej rozmowie. Chcesz być w ciąży z przyjacielem, z kimś zaufanym, dam ci to. Na początek zostawiam swój e-mail, jak jesteś zainteresowana poznaniem mnie, napisz wiadomość.

Mój email kosownik@gazeta.pl
kosownik

Re: Zaprzyjaźnię się i spłodzę ci dzieci, rejon Mazur i Podl

Postautor: kosownik » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 19:18

Aktualne.
kosownik

Wróć do Chcę zapłodnić. Dawcy spermy