RobimyDzieci - Dawcy spermy. Zapładnianie. Surogatki. Komórki jajowe. Coparenting. Randki

Tu się robi dzieci! Już nie jesteś skazana na pomoc sąsiada! :-) :-) :-)

Zapłodnię Panią i zostanę wujkiem dla dzieci Mazury/Podlaski

Ogłoszenia dawców spermy

Zapłodnię Panią i zostanę wujkiem dla dzieci Mazury/Podlaski

Postautor: kochas » niedziela, 8 lipca 2018, 22:25

Ogłoszenie skierowane do Par i małżeństw, pragnących zostać rodzicami.
Proponuję dla małżeństwa nietypową ale bardzo ciekawą relację, chciałbym zostać waszym przyjacielem, i zapłodnić Panią a potem mieć z wami kontakt, być takim może nawet wujkiem dla dziecka lub dzieci ?, to tylko sugestia i czy na to jesteście otwarci to już jest wszystko do ustalenia. Oczywiście mam na myśli jedynie naturalne zapłodnienie więc dużo czasu w łóżku spędzimy razem,dlatego też zależy mi na przyjaźni z wami aby ta relacja była po prostu fajna, miła. Jestem w pełni zdrowym facetem, bez nadwagi, zadbanym, nie palę i nie piję alkoholu. Jestem z mazur dlatego też interesuję mnie rejon mazur i podlasia ale jeżeli jesteście gdzieś z dalszych części polski i jesteście zainteresowani to też napiszcie, coś na pewno wymyślimy. Mobilny jestem też oczywiście. Więc jeżeli jesteście zainteresowani takim przyjacielem i wujkiem dla dzieci które spłodzę, napiszcie do mnie. Zostawiam swój email do kontaktu.

zenek135@gazeta.pl
kochas

Re: Zapłodnię Panią i zostanę wujkiem dla dzieci Mazury/Podl

Postautor: kochas » piątek, 10 sierpnia 2018, 18:10

Aktualne.

Ostatnio przesunięty w górę piątek, 10 sierpnia 2018, 18:10 przez: kochas.
kochas

Wróć do Chcę zapłodnić. Dawcy spermy