DOŚWIADCZONY DAWCA

Ogłoszenia dawców spermy
Buhajx30
Posty: 44
Rejestracja: 18 lipca 2015, 23:09 - sob

DOŚWIADCZONY DAWCA

Post autor: Buhajx30 »

Mam 36 lat i już od dawna jestem dawcom nasienia na tej stronie prawie 5 lat, ale byłem dawcom nasienia w banku spermy prze 4 lat, jestem w związku mam 2 zdrowych synów z moją partnerką i 4 synów i 5 córek z kobietami które chciały zostać matkami i im w tym pomogłem, nie daje 100% pewności że się uda zapłodnienie .
Bo ich partnerzy nie mogli dać im dziecka lub były same i chciały zostać matkami a ja im pomogłem w tym , ale oczywiście nie pomogłem wszystkim kobietom przez te parę lat nie pomogłem 4 kobietom . Ja pod chodzę w ten sposób że spotykamy się parę razy aż do udanego zapłodnienia może to być 1 lub 2 spotkanie lub 4 to zależy od ciebie, co do kwoty biorę 1 000 zł przy pierwszym spotkaniu a drugie 1 000 zł przy udanym zapłodnieniu, co do zapłodnienia tylko metodom naturalną ale oczywiście też mogę oddać nasienie do kubeczka ale daje 50 % szans na udane zapłodnienie .
Co do motywów oczywiście finansowych i też chce pomóc kobietom w zajściu w ciąże moja przygoda zaczęła się 8 lat temu pomogłem zajść w ciąże mojej koleżance bo chciała mieć dziecko ale jej partner chyba nie mógł i poprosiła mnie że bym ją zapłodnił i żeby nie dowiedział się o tym jej mąż i była szczęśliwa że została matką zdrowego synka i ja też jestem dumny że mam syna i dlatego jestem na tej stronie i chce pomóc tobie poczuć się matką.
Zapraszam zainteresowane panie daje 100% dyskrecji i oczekuje tego samego.
Mam 36 lat.
Wzrost 176 cm.
Mam zielone oczy.
Czarne krótkie włosy.
Moja grupa krwi to O RhD + (dodatni).
Kontakt do mnie Buhajx30@o2.pl
Ostatnio zmieniony 09 października 2020, 14:52 - pt przez Buhajx30, łącznie zmieniany 6 razy.
Buhajx30
Posty: 44
Rejestracja: 18 lipca 2015, 23:09 - sob

Re: DOŚWIADCZONY DAWCA SIEDMIORO DZIECI

Post autor: Buhajx30 »

NADAL AKTUALNE
Buhajx30
Posty: 44
Rejestracja: 18 lipca 2015, 23:09 - sob

Re: DOŚWIADCZONY DAWCA SIEDMIORO DZIECI

Post autor: Buhajx30 »

W tamtym miesiącu byłem na spotkaniu z parom która pragnęła mieć dziecko ale chcieli przez metodę inseminacji ale zaproponowałem metodę naturalną i dałem 100% pewność że się powiedzie i po jakimś czasie zastanowienia się zgodzili zapłodnienie naturalnie i po 3 tygodniach napisali mi że się powiodło i jest w ciąży i jest zadowolona z mojego pomocy i podziękowali że została mama.
Buhajx30
Posty: 44
Rejestracja: 18 lipca 2015, 23:09 - sob

Re: DOŚWIADCZONY DAWCA SIEDMIORO DZIECI

Post autor: Buhajx30 »

AKTUALNE NADAL JEST
Buhajx30
Posty: 44
Rejestracja: 18 lipca 2015, 23:09 - sob

Re: DOŚWIADCZONY DAWCA SIEDMIORO DZIECI

Post autor: Buhajx30 »

Pomogę parą które nie mogą spłodzić dziecka jestem dyspozycyjny i dyskrecja dla mnie to podstawa wchodzi w grę tylko zapłodnienie naturalne ale daje 100 % pewność że się powiedzie zapłodnienie ogłoszenie nadal aktualne .
Buhajx30
Posty: 44
Rejestracja: 18 lipca 2015, 23:09 - sob

Re: DOŚWIADCZONY DAWCA SIEDMIORO DZIECI

Post autor: Buhajx30 »

NADAL AKTUALNE ZAPŁODNIĘ ZDECYDOWANE PANIE DAJE 100 % ŻE SIĘ POWIEDZIE
Buhajx30
Posty: 44
Rejestracja: 18 lipca 2015, 23:09 - sob

Re: DOŚWIADCZONY DAWCA SIEDMIORO DZIECI

Post autor: Buhajx30 »

Znów udane zapłodnienie nadal aktualne ogłoszenie zapraszam zdecydowane panie daje 100% że zapłodnienie się powiedzie.
Buhajx30
Posty: 44
Rejestracja: 18 lipca 2015, 23:09 - sob

Re: DOŚWIADCZONY DAWCA SIEDMIORO DZIECI

Post autor: Buhajx30 »

Ogłoszenie nadal aktualne, znów udane zapłodnienie dostałem wiadomość od kobiety z którą wcześniej się spotkałem na zapłodnienie naturalne i napisała mi dziś że jest przy nadziei że zapłodnienie się powiodło i podziękowała mi.
Buhajx30
Posty: 44
Rejestracja: 18 lipca 2015, 23:09 - sob

Re: DOŚWIADCZONY DAWCA SIEDMIORO DZIECI

Post autor: Buhajx30 »

Aktualne ogłoszenie
Buhajx30
Posty: 44
Rejestracja: 18 lipca 2015, 23:09 - sob

Re: DOŚWIADCZONY DAWCA SIEDMIORO DZIECI

Post autor: Buhajx30 »

Ogłoszenie nadal aktualne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post