MŁODY Z BADANIAM I DOŚWIADCZENIEM POMOŻE

Ogłoszenia dawców spermy
AndreGuide
Posty: 1
Rejestracja: 09 lutego 2017, 12:50 - czw

MŁODY Z BADANIAM I DOŚWIADCZENIEM POMOŻE

Post autor: AndreGuide »

Witam,

Jestem z Krakowa i pomagam kobietą walczyć o upragnione dziecko. Pomagam od kilku lat w Polsce i zagranicą. Jestem z tego dumny ponieważ nic nie daje takiej satysfakcji jak uśmiech i szczęście kobiety, która właśnie zobaczyła pozytywny test.


Jestem inżynierem pracującym w niemieckim przemyśle lotniczym, prywatnie mam wiele hobby, uprawiam kilka sportów amatorsko, mogę się pochwalić też kilkoma osiągnięciami sportowymi. Moją zaletą jest inteligencja, dzięki czemu jestem w stanie rozwijać się zawodowo i prywatnie.

Jestem miłym, wyrozumiałym, spokojnym i tolerancyjnym człowiekiem z nie nagannym wyglądem (185cm wzrostu, 78kg, blondyn, niebieskie oczy)Mam 27 lat. Posiadam badania genetyczne, nasienia, hiv i przeciw żółtaczce. Bez różnicy mi wygląd, charakter i upodobania polityczne. Wiek nie gra roli ale musisz być osobą odpowiedzialną i zrównoważoną psychicznie. Nie chce pomagać osobie nie odpowiedzialnej, która ma chwilową zachciankę bycia mamą. Zapraszam do kontaktu, jestem otwarty na znajomości i propozycję. Dyskrecja i anonimowość!

Zapraszam
para292929
Posty: 279
Rejestracja: 08 czerwca 2021, 23:11 - wt

Re: MŁODY Z BADANIAM I DOŚWIADCZENIEM POMOŻE

Post autor: para292929 »

Witaj, jeśli nadal aktualne napisz do Nas para292929@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post