Młody, zdrowy, dawca krwi, bezinteresownie Kraków

Ogłoszenia dawców spermy
dawca.krakow
Posty: 2
Rejestracja: 03 września 2017, 22:48 - ndz

Młody, zdrowy, dawca krwi, bezinteresownie Kraków

Post autor: dawca.krakow »

Witam, 
Zdaję sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego dawcy jest dla Ciebie trudną decyzją, dlatego postaram się aby mój opis był jak najbardziej dokładny.
Jestem młodym(23 lata) mężczyzną. Mam piwne oczy, ciemno brązowe włosy, 181 cm wzrostu, ważę 61 kg- jestem raczej szczupły, grupa krwi A Rh+. Mieszkam i studiuję w Krakowie.
Mam szerokie zainteresowania. Dbam o siebie, regularnie chodzę na basen, nie palę, w ogóle nie pije alkoholu, unikam niezdrowego jedzenia i jestem całkowicie zdrowy. Jestem honorowym dawcą krwi. Mniej więcej raz do roku oddaje krew.
Co do mojej rodziny: nigdy nie było w niej chorób genetycznych, a większość jej członków posiada wykształcenie wyższe.
Nie zamieszczam ogłoszenia dlatego, że szukam seksu, zabawy czy pieniędzy. Lubię pomagać i chce zostawić coś po sobie na tym świecie.
Chcę zachować pełną anonimowość, ale miło by było gdybyś po wszystkim przesłała mi kilka zdjęć dziecka. 
Metodę zapłodnienia wybierz sama. Zapraszam do kontaktu na podany przeze mnie adres e-mail.

Pozdrawiam ciepło, S.
dawca.krakow@interia.pl
dawca.krakow
Posty: 2
Rejestracja: 03 września 2017, 22:48 - ndz

Re: Młody, zdrowy, dawca krwi, bezinteresownie Kraków

Post autor: dawca.krakow »

aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post