Dawca nasienia (32 lata, B rh+)

Ogłoszenia dawców spermy
tomasstern
Posty: 5
Rejestracja: 22 listopada 2017, 23:05 - śr

Dawca nasienia (32 lata, B rh+)

Post autor: tomasstern »

Witam wszystkie panie oraz pary pragnące mieć potomstwo, natomiast z różnych względów mające problem jego w poczęciu. Z mojej strony oferuję bezinteresowną pomoc w zapłodnieniu kobiety, której partner ma problem z poczęciem dziecka. Zapraszam również samotne panie, nie mające partnerów a pragnące mieć ten skarb jakim jest dziecko.
Moim postanowieniem jest że pomogę tylko trzem kobietom. A dlaczego? Powód prosty, nie chcę, aby kiedyś w przyszłości dzieci poczęte z mojej pomocy już jako dorosłe osoby, spotkały się i założyły rodzinę. Wiem że to prawdopodobieństwo jak jeden do miliona ale lepiej dmuchać na zimne.

Metoda zapłodnienia, do wyboru zainteresowanej kobiety: naturalna lub kubełkowa. Spotkania cykliczne aż do skutku.

Trochę info o mnie.
32 lata, dobrze zbudowany, wysportowany, wzrost 180cm, waga 80kg, kolor oczu - niebieski, Grupa krwi "B rh+"
Jestem w stałym związku i mam 1,5 rocznego synka. Moja wybranka wie o mojej pomocy i to akceptuje, jest zdania że każdy ma prawo do posiadania potomstwa.

Zatem zapraszam do kontaktu po więcej informacji poprzez email: tomas8112@gmail.com

Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2018, 12:41 - pn przez tomasstern, łącznie zmieniany 3 razy.
tomasstern
Posty: 5
Rejestracja: 22 listopada 2017, 23:05 - śr

Re: Dawca nasienia (32 lata, B rh+)

Post autor: tomasstern »

Ogłoszenie aktualne.
Iwonka 90
Posty: 9
Rejestracja: 17 lipca 2018, 21:23 - wt

Re: Dawca nasienia (32 lata, B rh+)

Post autor: Iwonka 90 »

Witam chyba potrzebuje twojej pomocy ;)
tomasstern
Posty: 5
Rejestracja: 22 listopada 2017, 23:05 - śr

Re: Dawca nasienia (32 lata, B rh+)

Post autor: tomasstern »

Ogłoszenie aktualne - zapraszam.
ZMI
Posty: 4
Rejestracja: 02 października 2016, 19:27 - ndz

Re: Dawca nasienia (32 lata, B rh+)

Post autor: ZMI »

W jakim regionie Polski ewentualnie jesteś wstanie się spotkać?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post