Profesjonalne podejście - Adrian przed 30stką - WARSZAWA

Ogłoszenia dawców spermy
AdrianPiksel
Posty: 4
Rejestracja: 24 listopada 2017, 23:25 - pt
Lokalizacja: Mazowieckie

Profesjonalne podejście - Adrian przed 30stką - WARSZAWA

Post autor: AdrianPiksel »

Cześć
Na imię mam Adrian. Sympatyczny, spokojny mężczyzna przed 30stką. Szczupłej budowy blondyn o niebieskich oczach. Wzrost 176cm, waga 76kg, karnaca jasna a grupa krwi to 0RH-.Bez nałogów. Żonaty mający dwójkę pięknych dzieci: 4letnią córeczkę i 3 letniego synka. Brak jakichkolwiek chorób przewlekłych. Na forum od niedawna lecz posiadający już 2 sukcesy. Mieszkam w Warszawie. Wykształcenie średnie.

Problem braku potomstwa jest trudny. Możliwość skorzystania z pomocy dawcy nasienia daje szanse na szczęśliwe życie z pociechą u boku.
Osób takich jak ja pomocnych jest sporo...niektórzy to robią za przyjemność współżycia, niektórzy za drobną opłatą, a jeszcze inni tak jak ja podchodzą do tego profesjonalnie.
Warunkiem pomocy jest 100% mojej anonimowości więc nie przedstawiam się swoimi personaliami, nie przesyłam swojej fotografii, nie spotykam się u siebie w domu ani na osiedlu. 
Preferowane dwie formy zapłodnienia:
- Naturalna (skuteczniejsza) - wymagam badań na HIV, HCV i kiły.
- Inseminacja (25% skutecznosci) - nie wymagam żadnych badań.
W cenie wliczone są 3 próby zapłodnienia naturalnego lub 5 prób inseminacji. Jestem otwarty na rożne inne propozycje.
Gwarantuje 100% dyskrecji. Nie zamierzam ingerować w wychowanie dziecka. Generalnie po udanym zapłodnieniu, nasz kontakt się kończy.
Na początek preferuję kontakt po przez post lub prywatną wiadomość. Na umówione spotkanie możesz przyjść sama lub z partnerem. Więcej interesujących Cię pytań udzielę na spotkaniu. Zastrzegam sobie prawo do odmówienia pomocy przy pierwszym spotkaniu
AdrianPiksel
Posty: 4
Rejestracja: 24 listopada 2017, 23:25 - pt
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Profesjonalne podejście - Adrian przed 30stką - WARSZAWA

Post autor: AdrianPiksel »

Wciąż aktualne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post