Młody żonaty ojciec pomoże zapłodnić Lubelskie/Mazowieckie

Ogłoszenia dawców spermy
młodydawca
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwietnia 2017, 20:06 - ndz

Młody żonaty ojciec pomoże zapłodnić Lubelskie/Mazowieckie

Post autor: młodydawca »

Witam.Mam 23 lata,od 2 lat mam małą córkę,dziecko jest zdrowe,wesołe itp
Coś o mnie:
nie jestem na nic chory,jestem sprawny 100% nie noszę okularów,nie palę,nie pobieram środków takich jak narkotyki itp..alkohol tylko okazyjnie jak każdy normalny człowiek...
23 lata
ŻONATY (tak że spotkania tylko i wyłącznie dyskretne najlepiej u ciebie w domu lub hotel...dojadę po wcześniejszym umówieniu się..
178 cm wzrostu
ciemny blondyn
niebieskie oczy
z zawodu jestem mechanikiem...pracuję jako kierowca
Mogę pomóc każdej kobiecie w każdym wieku...
Do zapłodnienia może dojść naturalnie lub w tzw " kubeczek" mi jest to obojętne...
Swoje zdjęcie mogę wysłać na meila a wiecej o mnie na spotkaniu osobistym..
Za zapłodnienie oczekuję najbardziej dyskrecji ale to juz do uzgodnienia w meilu lub osobiście...
Możesz być pewna że spotkanie ze mną odbędzie się"na luzie" bez stresu nerwów itp..
Jeśli nie uda się zapłodnić za 1 razem to mogę to powtórzyć aż do skutku...nie pobieram dodatkowych opłat za dodatkowe spotkanie...
Po udanym zapłodnieniu odrazu jak to mówią " nie znamy się" mam żone dziecko tak że wiadomo o co chodzi...
Jeśli są jakieś chętne panie/pary to zapraszam do kontaktu meilowego lukasz2v51@onet.pl
Jeśli ogłoszenie widnieje na stronie jest ciągle aktualne...na meile odpowiadam zazwyczaj tego samego dnia...
Pozdrawiam i zapraszam..Lublin/Puławy/Lubartów i okolice...panie/pary mogą być i z dalszych regionów ale musicie do mnie dojechać na codzien pracuję i nie mam zbytnio czasu na dalekie podróże....
młodydawca
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwietnia 2017, 20:06 - ndz

Re: Młody żonaty ojciec pomoże zapłodnić Lubelskie/Mazowieck

Post autor: młodydawca »

Zapraszam ogłoszenie cały czas aktualne ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post