Przyjaciel dla Pary, spłodzę wam dzieci, Mazury/Podlaskie

Ogłoszenia dawców spermy
kochanek
Posty: 3
Rejestracja: 26 sierpnia 2017, 20:10 - sob
Lokalizacja: Warmia i mazury oraz Podlaskie

Przyjaciel dla Pary, spłodzę wam dzieci, Mazury/Podlaskie

Post autor: kochanek »

Moje ogłoszenie jest skierowane do małżeństwa lub Pary, chciałbym zostać waszym przyjacielem który spłodzi wam dziecko lub dzieci. Kieruję swoje ogłoszenie głównie do kobiet które nie mogą mieć dzieci z własnym partnerem i poszukują kogoś zaufanego, kogoś z kim się zaprzyjaźnią, coś jak dobry kolega, czy przyjaciel, bo ja sobie zdaję sprawę że jest tutaj wiele Par które nie chcą mieć dzieci z byle kim, z kimś kogo nie znają, tylko zależy im na po prostu kimś zaufanym. Dlatego też dodałem to ogłoszenie, bo bardzo też chciałbym poznać parę która szuka takiego fajnego przyjaciela. Oczywiście dla jasności ja ani trochę bym nie ingerował w wychowanie dzieci, są w pełni wasze. Szczegóły naszej relacji są już na pewno do ustalenia w prywatnej rozmowie. Jeżeli chodzi o moją osobę to jestem w pełni zdrowym fajnym facetem, nie posiadam żadnych nałogów, nie mam nadwagi i co najważniejsze jestem w pełni płodny. Jeżeli też oczekujesz że twoje dzieci będą spłodzone w namiętności, bliskości i romantyzmie to trafiłaś idealne, bo mi też nie zależy żeby to było mechaniczne spotkanie z wami ale takie namiętne i gorące takie bliskie i intymne, wyjątkowe. Jestem mobilny i nie jest wielki problem jeżeli będę musiał gdzieś dojechać. A po wszystkim po prostu chciałbym abyśmy byli dobrymi znajomymi o ile będziecie tego chcieli. Tak na początek zostawiam tutaj swój e-mail do kontaktu, potem na pewno poproszę lub dam swój numer dla zainteresowanych. Więc jeżeli uznacie że szukacie kogoś takiego jak ja, napiszcie do mnie.

Mój e-mail- ogiergoku@o2.pl
kochanek
Posty: 3
Rejestracja: 26 sierpnia 2017, 20:10 - sob
Lokalizacja: Warmia i mazury oraz Podlaskie

Re: Przyjaciel dla Pary, spłodzę wam dzieci, Mazury/Podlaskie

Post autor: kochanek »

Aktualne.
ada2223332
Posty: 9
Rejestracja: 27 stycznia 2020, 08:43 - pn

Re: Przyjaciel dla Pary, spłodzę wam dzieci, Mazury/Podlaskie

Post autor: ada2223332 »

Witam czy aktualne? Jaki eiek Pana?
kochanek
Posty: 3
Rejestracja: 26 sierpnia 2017, 20:10 - sob
Lokalizacja: Warmia i mazury oraz Podlaskie

Re: Przyjaciel dla Pary, spłodzę wam dzieci, Mazury/Podlaskie

Post autor: kochanek »

aktualne zapraszam zainteresowanych do wyslania wiadomości na moj email

ogiergoku@o2.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post