Fajny przyjaciel zapłodni fajną kobietę MAZURY/PODLASKIE

Ogłoszenia dawców spermy
przyjaciel
Posty: 2
Rejestracja: 25 października 2017, 20:22 - śr

Fajny przyjaciel zapłodni fajną kobietę MAZURY/PODLASKIE

Post autor: przyjaciel »

Moje ogłoszenie kieruję do kobiety która szukam fajnego kolegi lub też przyjaciela który zapłodni ją, da jej szczęście w postaci dziecka. A piszę że przyjacielem bym został ponieważ na pewno kilka spotkań trzeba by odbyć abyś na pewno była w ciąży, a takie koleżeństwo na pewno w tym pomoże. Oczywiście mówię tu o naturalny zapłodnieniu. Oraz dodam że dziecko będzie w pełni jedynie twoje. Jeżeli chcesz rodzeństwo, także w tym ci pomogę. Gwarantuję ci też to że na zawsze to będzie nasza tajemnica. Jeżeli masz męża lub partnera ani trochę mi to nie przeszkadza. Ja jestem fajnym miłym zadbanym facetem, zdrowym i bez nadwagi, lubiącym sport i zdrowy tryb życia. Nie chorowałem nigdy na jakieś dziwne choroby ani nie ma ich w mojej rodzinie, oraz nie palę papierosów. Jestem z mazur ale mobilny więc na podlaskie też wchodzi w grę, natomiast jakieś odległe rejony polski to już jest kwestia do ustalenia w prywatnej rozmowie. Myślę że tak z grubsza opisałem wszystko co koniecznie, dlatego też zainteresowane kobiety zapraszam do rozmowy e-mail który podaje poniżej, jak wszystko ustalimy to na pewno przejdziemy na telefon. Jak każdej w takich kontaktach zależy na dużej ilości czułości i uwierz mi gwarantuje ci to. Zapraszam do kontaktu.

Mój email- blejdek@gazeta.pl
Ostatnio zmieniony 29 września 2018, 23:34 - sob przez przyjaciel, łącznie zmieniany 1 raz.
przyjaciel
Posty: 2
Rejestracja: 25 października 2017, 20:22 - śr

Re: Fajny przyjaciel zapłodni fajną kobietę MAZURY/PODLASKIE

Post autor: przyjaciel »

Aktualne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post