Warszawa blondyn tanio

:arrow: Dawcy życia z woj. mazowieckiego
Regulamin forum
Można ogłosić się tylko w 1. województwie lub dziale ogólnym.
marjoem
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:28 - pn

Warszawa blondyn tanio

Post autor: marjoem »

Witam,
Pomogę w Warszawie... mam 27lat, włosy ciemny blond, ok 180cm wzrostu, krew 0rh+, prowadzę zdrowy tryb życia. Tanio, szybko, łatwo i jak dotąd dość skutecznie. Preferuję "kubeczek", żeby mężowie nie mieli do mnie pretensji, ale jestem otwarty na inne warianty. Więcej mailem...

Zapraszam, pozdrawiam i miłego dnia życzę
marjoem
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:28 - pn

Re: Warszawa blondyn tanio

Post autor: marjoem »

... Po kilkunastu tygodniach absencji wróciłem i znów zapraszam
marjoem
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:28 - pn

Re: Warszawa blondyn tanio

Post autor: marjoem »

... nic się nie zmieniło, oferuję "kubeczek"
marjoem
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:28 - pn

Re: Warszawa blondyn tanio

Post autor: marjoem »

może dodam jeszcze...
nie, nie mam aktualnych badań i nie nie zamierzam ich robić z prostej przyczyny - (ryzykować koronawirusami, kwarantannami, odwiedzinami kilkurazowymi w szpitalach, czy innych placówkach medycznych, tym samym ujawniać swoje dane i kłaść swoją głowę pod topór o nazwie "alimenty"). nie znam procedur badania - co i jak trzeba badać. gdyby była potrzeba oddać nasienie / krew / nie wiem... mocz?!? w warunkach prywatnych (oddaję "strzykawkę" / kubeczek z zawartością do badania) i się żegnamy to byłoby możliwe, ale to praktycznie niemożliwe, no chyba że "przyszła mama" jest pielęgniarką, lub "osobą w temacie". dodatkowo przypomnę, że badania te mają ważność w momencie badania... czyli w momencie odbierania wyników mogą być już nieaktualne. i co wtedy? pozew do sądu kontra szpital, że zrobili źle badania? pozew do dawcy, że w miedzyczasie coś złapał i świadomie lub nie zaraził "mame"? absurd!

nie zamierzam nikogo niczym zarażać, ani nawet narażać. niestety troszke chyba w przypadku tego forum trzeba zaufać drugiej osobie. wydaje mi sie, że bez tego... skuteczność tego miejsca traci sens.
para292929
Posty: 279
Rejestracja: 08 czerwca 2021, 23:11 - wt

Re: Warszawa blondyn tanio

Post autor: para292929 »

Witaj
Skontaktuj się ze mna w celu zapłodnienia
Mail : para292929@wo.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post