Bezinteresowna pomoc Małopolskie świętokrzyskie

Ogłoszenia dawców spermy
Pawcio
Posty: 8
Rejestracja: 12 stycznia 2018, 18:02 - pt

Bezinteresowna pomoc Małopolskie świętokrzyskie

Post autor: Pawcio »

Witam wszystkie pary oraz panie chcące zostać zapłodnione.

W skrócie:
Wiek: 23 lat
Waga: 90 kg
Wzrost: 184 cm
Kolor włosów: czrne
Kolor oczu: czarbe
Grupa krwi: AB rh+
Papierosy: nie palę
Alkohol: nie piję
Koszt usługi: pomagam bezinteresownie
Liczba poczętych dzieci:, 1
Metoda zapłodnienia: inseminacja lub naturalnie (czyli stosunek)
Lokalizacja: woj.malopolskie  świętokrzyskie


O mnie: kawaler niezależy posiadam wykształcenie średnie jestem w trakcie studiów prowadzę własną działalność w każdej wolnej chwili staram się czymś zająć
Stan swojego zdrowia oceniam na bardzo dobry, co najwyżej raz w roku zdarza mi sie przeziębienie.
Zero poważniejszych i/lub przewlekłych chorób.

Jeśli chodzi o choroby zakaźne - nie było okazji, by się czymkolwiek zarazić. Zero pobytów w szpitalu
Jestem  przystojny, mam regularną budowę ciała (typ sylwetki: mezomorfik) Istnieje możliwość wcześniejszego spotkania się w celu ocenienia, czy spełniam wasze oczekiwania
Stronię od używek, mieszkam na wsi, bo cenię sobie czyste powietrze Pozwala mi to również popracować trochę fizycznie, dzięki czemu zachowuję w miarę dobrą formę regularnie chodzę na siłownię (nie po to żeby pakować tylko dbać o swoje Cialo)
W mojej rodzinie nie występowały choroby psychiczne, co może mieć znaczenie Mam opinię człowieka rozsądnego i zrównoważonego oraz spokojnego . Nie posiadam badań mogę je zrobić na życzenie to kwestia kilku dni

Nie zamierzam ingerować w wychowanie dziecka i chcę pozostać anonimowy. Nie chcę utrzymywać żadnego dłuższego kontaktu

Jestem zmotoryzowany i w miarę dyspozycyjny. Z racji tego, iż nie oczekuję wynagrodzenia w grę glozniw  świętokrzyskie, małopolskie). Oczekuję zwrotu kosztów podróży (ok. 20 zł/100 km).

Dlaczego zdecydowałem się zostać dawcą nasienia?
Chcę pomóc osobom starającym się o dziecko. Uważam, że lepiej skorzystać z pomocy anonimowego dawcy, niż poświęcać się długiemu, kosztownemu i często nieskutecznemu leczeniu niepłodności w klinice.

Orientacja seksualna biorczyni interesuje mnie pomogę tylko  mężatce i osobie samotnej.
Dlaczego pomagam? Ponieważ pomaganie innym to moja pasja i lubię poznawać nowe osoby :-)
Jeśli jeśli potrzebujesz jakichś innych informacji to napisz napewno się odezwę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post