Pomogę, parze, kobiecie, parze kobiet...

Ogłoszenia dawców spermy
Jedras992
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2017, 19:15 - pn

Pomogę, parze, kobiecie, parze kobiet...

Post autor: Jedras992 »

Witam. Mam na imię Jędrzej jestem z Bydgoszczy.
Mam 25 lat, 182 cm wzrostu i 82 kg wagi, a włosy mam koloru ciemny blond. Grupa krwi 0 RH+. Nie pale, sporadycznie pije alkohol. Nie mam żadnych genetycznych chorób i aktualnie jestem w pełni zdrowy. Jestem honorowym dawca krwi, prowadzę zdrowy i zrównoważony tryb życia. W mojej rodzinie również nie było żadnych genetycznych chorób, a członkowie mojej rodziny należą do raczej długowiecznych jak na dzisiejsze czasy.
Sam jestem żonaty i mamy rocznego ślicznego synka.(Po zapoznaniu mogę udostępnić zdjęcia) Ciąża żony przebiegła bez żadnych problemów, urodziła o czasie w 100% zdrowe dziecko. Przez rok jego życia ani razu nie był chory czy przeziębiony. Nie miał tez gorączki nawet przy mocnym ząbkowaniu.
Jeżeli chodzi o wykształcenie, to nie jestem po studniach, lecz dzięki pracy i zdobytemu doświadczeniu zawodowemu udało mi się dostać pracę na kierowniczym stanowisku we wiodącej w Polsce firmie spedycyjnej.

Chętnie odpowiem na pytania i jednocześnie liczę się z tym, że mój post jest jednym z wielu. Jednak niezmiernie miło będzie jeżeli dostane odpowiedź. Nie będę miał problemu aby podać swój numer telefonu żeby zamienić kilka słów. Jeżeli jesteś z niedalekiej okolicy to preferowałbym spotkanie na żywo. Jestem mobilny i gotów aby dojeżdżać tak długo jak to potrzebne.
Jestem w pełni poważnym i realnym człowiekiem, więc jeśli czymś zainteresowałem to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie :)
Adam Ewa
Posty: 4
Rejestracja: 18 lipca 2018, 15:21 - śr

Re: Pomogę, parze, kobiecie, parze kobiet...

Post autor: Adam Ewa »

Witam można prv?
agnieszka3333
Posty: 15
Rejestracja: 23 września 2018, 17:48 - ndz

Re: Pomogę, parze, kobiecie, parze kobiet...

Post autor: agnieszka3333 »

Witam Pana,

Zaciekawiło mnie Pana ogłoszenie, ponieważ spełnia Pan nasze "wymagania" odnośnie grupy krwi i mieszka Pan w sąsiednich województwach. Ja z mężem mieszkamy w okolicy Wągrowca (Wlkp).
Ja mam 33, a mąż 35 lat. Mamy za sobą nieudane in vitro w klinice i kilka inseminacji. Niestety wszystkie próby nieudane poza jedną ciążą biochemiczną, która zakończyła się poronieniem samoistnym.
Nasienie mojego męża jest bardzo słabe, bo tylko 1% plemników jest o prawidłowej budowie, dlatego zdecydowaliśmy się poszukać dawcy nasienia, który zapłodni mnie tylko w drodze inseminacji.
Przewidywany termin naszych "spotkań" to luty przyszłego roku, gdyż u mnie wystąpił mały problem z niedoczynnością tarczycy i muszę z 2 lub 3 miesiące przed zajściem w ciąże obniżyć wartości hormonu poprzez tabletki.
Jako dawca krwi posiada zapewne Pan aktualne badania?
Chodzi nam głównie o badanie na HIV, HCV, HBS, WZW B, kiła i chlamydia z krwi?
Mile widziane byłoby badanie nasienia, ale jeśli jest Pan ojcem to potwierdza to fakt płodności Pana.
Czy byłoby możliwe spotykać się z Panem tak długo jak potrzeba, gdyż nie mam pewności, że w pierwszym cyklu się od razu uda i zajdę w ciążę, bowiem mam już 33 lata.
Z mężem dajemy sobie czas do 3 prób.
Czy byłoby możliwe spotkać się raz przy kawie celem zapoznania się i omówienia szczegółów dalszej "współpracy"?
Odżywiam się dobrze, nigdy nie paliłam, nie piję alkoholu, nawet kawy nie piję od prawie 3 m-cy, aby nie zaszkodzić ewentualnie przez kofeinę moim komórkom jajowym, mimo że przedtem piłam tylko 1 filiżankę dziennie.
Dziękuje za ewentualny kontakt z Pana strony, ponieważ wielu mężczyzn rzadko odpisuje na wiadomości.

Pozdrawiam :)
Aga
marchewka83
Posty: 3
Rejestracja: 06 maja 2018, 18:10 - ndz

Re: Pomogę, parze, kobiecie, parze kobiet...

Post autor: marchewka83 »

Dzień dobry,
razem z partnerem poszukujemy odpowiedzialnego dawcy, proszę powiedzieć jakie Pan ma oczekiwania i czy w grę wchodzi metoda kubeczkowa, ewentualnie- na czym nam najbardziej zależy- inseminacja w gabinecie ginekologicznym. Jesteśmy z okolic Koszalina. Pozdrawiam serdecznie :)
Jedras992
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2017, 19:15 - pn

Re: Pomogę, parze, kobiecie, parze kobiet...

Post autor: Jedras992 »

Jestem otwarty na każdą pomoc. Proszę o kontakt na maila sollozzo00@o2.pl
para292929
Posty: 279
Rejestracja: 08 czerwca 2021, 23:11 - wt

Re: Pomogę, parze, kobiecie, parze kobiet...

Post autor: para292929 »

Witaj jeśli nadal aktualne napisz do Nas para292929@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post