oddam sperme pomoge w zaplodnieniu

Ogłoszenia dawców spermy
tom1991
Posty: 1
Rejestracja: 18 sierpnia 2018, 07:59 - sob

oddam sperme pomoge w zaplodnieniu

Post autor: tom1991 »

witam
mam na imie tomek chetnie pomoge para które chca a nie moga
mam 27 lat niebieskie oczy 187 cm wzrostu wg ok 85 kg (nigdy nie paliłem marychy nie brałem innych uzywek podobnych na codzien pracuje fizycznie ze swojego stanu zdrowia jestem zadowolony nie narzekam na zadne bóle dolegliwosci i takie podobne )
ma syna juz od dwóch lat młody jest zdrowy w wiekszosci zabrał moje geny zreszta co widzac na codzien
moje wykształcenie srednie plus spore zdolnosci manualne jestem samowystarczalny na codzien jestem elektrykiem ale przez ostatnie lata wiedze i zdolnosci zdobywałem sam (wole zrobic sam niz komus płacic wiadomo kazdy uczy sie na błedach ale za kazdym razem staram sie wykonac zamierzony cel )
(ostatnio myslałem by pomagac innym i przez to moje ogłoszenie siedziałem z synem i sie zasanawiałem co ludzie przezywaja gdy chca a nie moga wiec stwierdziłem ze jezeli byłby ktos zaiteresowny/a chetnie pomoge )
prawde powiedziawszy nie wyobrazam sobie tego jakby lekarz mi powiedział ze jestem bezpłodny...(takze pewnie bym szukał pomocy )
ogolnie to jestem e slaska nadwagi ani otyły nie jestem wywodze sie z górniczej rodziny od pokolen wiec sprawy fizycnie jestem
nie napisze ze bez nałogu ale widomo kazdy pije w róznych ilosciach ja tylko wekendami wolnymi od pracy wiadomo kazdy sie relaksuje na swój sposób .
badania do wgladu nie ma dla mnie problemu zrobic nowych
fakt pale papierosy nie ukrywam tego(mimo tego syna mam zdrowego bez przeciwskazan przy porodzie miał 10/10) z moja koieta jetesmy razem od 7 lat i to był moja pierwsza nie patrze na inne niewiadomo jak
wiadomo kobiety odieraja to róznie na pierwszym miejscu staiwam rodzine dopiero potem patrze na siebie mam nadzieje ze moj syn bedzie taki sam

jezeli masz jakies pytani i watpliwosci chetnie odpowiem

pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post