35 lata, po filologii angielskiej, woj. wielkopolskie

Ogłoszenia dawców spermy
grindwal
Posty: 1
Rejestracja: 02 września 2018, 17:13 - ndz

35 lata, po filologii angielskiej, woj. wielkopolskie

Post autor: grindwal »

Cześć,
mam 170 wzrostu, ale to wcale nie oznacza, że nie jestem przystojny. Jednym z moich zainteresowań jest crossfit i sporty walki, które świetnie korespendują z moją cechą charakteru jaką jest nieustępliwość i dążenie do celu. Mam niebieskie oczy a włosy chyba koloru ciemny brąz, dlaczego chyba? dlatego, że na codzień głowę mam ogoloną na kompletne zero.
Sam posiadam dzieci, które nie mają żadnych wad. Charakteryzują się ładna aparycją oraz dużą wrażliwością i empatią - mają to po tatusiu:)
Na samym początku informuję, że nie oczekuję związku. Anonimowość z mojej strony na 100%. Osoby zainteresowane zapraszam do rozmowy przez mail beowulf1983@wp.pl a następnie telefonicznie w celu omówienia szczegółów.
Jestem osobą zapracowaną i godną zaufania,cenię swój czas jak i również Twój. Sam nigdy nie byłem dawcą i nie wiem jak długo będę wyrażął taką chęć. Mam wspaniałąe dzieci i pomyślałem, że w ten sposób pomogę komuś spełnić marzenia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie

P.S. Za udane zajście w ciążę oczekuję gratyfikacji finansowej, która będzie ustalana indywidualnie. Jeżeli chodzi o sposób poczęcia dziecka preferowałbym metodę kubełkową, ale naturalne poczęcie też jest możliwe.
Co do lokalizacji - jest to związane ze zwrotem kosztów dojazdu i wynagrodzeniem za mój poświęcony czas.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post