Profesjonalny dawca Warszawa

Ogłoszenia dawców spermy
profesjonalny_dawca
Posty: 3
Rejestracja: 05 września 2018, 09:13 - śr

Profesjonalny dawca Warszawa

Post autor: profesjonalny_dawca »

Szanowne Panie, Panowie,

Jestem profesjonalnym dawcą z 8 letnim doświadczeniem. Od ukończenia szkoły średniej mieszkam w Hiszpanii, gdzie ukończyłem również studia. W tym okresie dokonałem ponad 50 zapłodnień. Bycie dawcą stanowi istotną część moich dochodów (oprócz tego oczywiście pracuję w zawodzie, w branży finansowej). W Hiszpanii tego typu usługi są w cenie, a dobrych, zdrowych dawców brakuje. W sierpniu wróciłem na stałe do Warszawy i chciałbym kontynuować działalność. Jestem profesjonalnym dawcą, więc oczekuję wynagrodzenia (99% rzekomych dawców to desperaci, którzy liczą na łatwy seks Waszym kosztem).

Na podstawie mojego kilkuletniego doświadczenia wypracowałem szereg zasad, dzięki którym nasza współpraca będzie łatwiejsza i bezpieczna dla obu stron:
1) Spotkanie odbywa się w miejscu wybranym przez Ciebie / Was, gdzie ja pojawiam się o umówionej godzinie,
2) Metoda dowolna - Ty wybierasz. Jeśli zdecydujesz się na metodę klasyczną to do wglądu potrzebuję komplet aktualnych badań.
3) Kontakt wyłącznie przez portal lub email (profesjonalny_dawca@wp.pl).
4) Jeśli jesteście małżeństwem, to Twój mąż / partner może być obecny podczas spotkania.
5) Obie strony mają możliwość wycofania się ze współpracy w każdym momencie (to uczciwe - może nie być żadnej dobrej chemii między nami)
6) W cenie są 3 próby podczas 1 cyklu. Potem czekam na informację o ciąży (dla mnie to również miła wiadomość).
7) Nie przewiduję kontaktu po zapłodnieniu.

O mnie:
1) Wiek: 33
2) Wzrost: 188 cm
3) Waga: 80 kg
4) Włosy: brunet
5) Oczy: ciemne
6) Wykształcenie wyższe
7) Zdrowy tryb życia, brak obciążeń genetycznych
8) Grupa krwi: AB+
9) Śródziemnomorska uroda, przystojny mężczyzna (żadna kobieta / para dotychczas nie zrezygnowała spotykając mnie - patrz pkt 5) wyżej).

Rozumiem, że to trudna decyzja, a samo spotkanie jest dużym stresem. Wybierz profesjonalnego dawcę - dzięki mojemu doświadczeniu nie sprawię, że stres zniknie, natomiast napewno będzie łatwiej, niż z kimś przypadkowym.

Wynagrodzenie - zapraszam do kontaktu mailowego lub przez portal.

Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że do zobaczenia!
W.
profesjonalny_dawca
Posty: 3
Rejestracja: 05 września 2018, 09:13 - śr

Re: Profesjonalny dawca Warszawa

Post autor: profesjonalny_dawca »

Pierwsze zapłodnienie w kraju udane!:) Aktualne, zapraszam!
Tammi
Posty: 2
Rejestracja: 25 czerwca 2018, 19:06 - pn

Re: Profesjonalny dawca Warszawa

Post autor: Tammi »

Bardzo mi sie nie podoba takie obrazanie osob ktore chca bezinteresownie pomoc i wychwalanie samego siebie, dla mnie to jest brak klasy. Poza tym to nie jest fabryka.
profesjonalny_dawca
Posty: 3
Rejestracja: 05 września 2018, 09:13 - śr

Re: Profesjonalny dawca Warszawa

Post autor: profesjonalny_dawca »

Droga Tammi,

Osob, które chcą bezinteresownie pomoc jest moze 1%, o którym wspomniałem powyżej. Reszta liczy na łatwy seks.

Oczywiście to nie jest fabryka, tylko usługa, więc zadowolenie klienta jest kluczowe. W związku z tym, jeśli poszukujesz dawcy, to chciałbym Ci zaoferować 50% rabatu:):Mam nadzieję, że moja propozycja spotka się z Twoim zainteresowaniem!
Pozdrawiam!
para292929
Posty: 279
Rejestracja: 08 czerwca 2021, 23:11 - wt

Re: Profesjonalny dawca Warszawa

Post autor: para292929 »

Witaj jeśli nadal aktualne napisz do Nas para292929@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post