Pomogę spełnić marzenie o dziecku- zdrowy 40-latek

Ogłoszenia dawców spermy
pawelmak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lipca 2018, 13:34 - sob

Pomogę spełnić marzenie o dziecku- zdrowy 40-latek

Post autor: pawelmak »

Witam. Jestem zdrowym i zadbanym 40-letnim mężczyzną bez nałogów. Chętnie pomogę parze lub pani w spełnieniu marzeń o macierzyństwie. Nie jestem tutaj dla zabawy ale po to, aby móc dać innym radość z posiadania dziecka lub dzieci. Może napiszę coś o sobie... Mam 176 cm wzrostu, szare oczy, włosy koloru ciemny blond bez łysiny i normalną budowę ciała. Grupa krwi B Rh+. W mojej rodzinie nigdy nie było żadnych chorób, zwyrodnień genetycznych, raka i generalnie przodkowie byli długowieczni. Posiadam wyższe wykształcenie i prowadzę własną działalność. Mam już dwóch zdrowych i pięknych synów i dlatego chętnie podzielę się moimi możliwościami z parą, małżeństwem lub panią z województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego lub ościennych ale nie ma także problemu z innych części Polski. Nie oczekuję niczego w zamian ale będę szczęśliwy wiedząc, że komuś pomogłem i dałem życie. Wiem jak niektórzy pragną dziecka i marzą o macierzyństwie a nie mogą tego mieć. Dlatego zapraszam do kontaktu i do pisania, a pomimo, że nie jestem św.Mikołajem to może uda mi się komuś dać piękny prezent i uszczęśliwić... ;-)
Można do mnie pisać tutaj w wiadomościach prywatnych lub na maila: pawelmak@poczta.fm
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ;-)
pawelmak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lipca 2018, 13:34 - sob

Re: Pomogę spełnić marzenie o dziecku- zdrowy 40-latek

Post autor: pawelmak »

Uaktualniam swoje ogłoszenie i zapraszam panie i pary pragnące zostać rodzicami do kontaktu na adres: pawelmak@poczta.fm
pawelmak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lipca 2018, 13:34 - sob

Re: Pomogę spełnić marzenie o dziecku- zdrowy 40-latek

Post autor: pawelmak »

Ponownie uaktualniam swoje ogłoszenie. Pomogę spełnić marzenie o dziecku. Zapraszam do kontaktu i pisania. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ;-)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post