Młody z sukcesami i badaniami-Warszawa

Ogłoszenia dawców spermy
Awatar użytkownika
MlodyWujek

Młody z sukcesami i badaniami-Warszawa

Post autor: MlodyWujek » poniedziałek, 29 października 2018, 20:51

Witam Serdecznie wszystkie Panie i Pary :)
Jest mi miło, że zainteresowaliście się moim ogłoszeniem i mam nadzieje, że będę mógł wam pomóc ;)

Kilka słów o mnie:
Mam 24 lata i już jako nastolatek zacząłem pomagać jako dawca nasienia. Pomogłem już kilka razy skutecznie w powiększeniu rodziny o wyczekiwane maleństwo/maleństwa. Do tej pory pomagałem bardziej na podstawie poczty pantoflowej i za poleceniem, ale postanowiłem pójść za namową i "ogłosić się w internecie" :)
Z wyglądu jestem zwyczajnym facetem, mam lekko ponad 180 cm wzrostu i ważę tez troszkę ponad 80 kg, posiadam piwne oczy i jestem szatynem, moja grupa krwi to 0Rh+. Pracuję jako specjalista tak najogólniej rzecz ujmując i mam przyjemność wyprawiać się często w delegacje po świecie. Obecnie rozważam doktorat, choć bardziej mnie ciągnie w stronę MBA.
Dzięki uprzejmości jednej z moich biorczyń posiadam komplet badań, od badań nasienia, przez badania na choroby weneryczne, na badaniach ogólnych kończąc i oczywiście jestem zdrowy i płodny :)

Słów kilka o często poruszanych kwestiach:
1. Wiek. Tak wiem, że jestem młody, ale zaczynałem jeszcze jako nastolatek i teraz określiłbym się jako całkiem dojrzały i doświadczony dawca ;) Nie mam problemu z różnicą wieku, pomagałem już kobietom z całego "spektrum" wiekowego(najstarsza Pani miała 48 lat, najmłodsza 25).
2. Singielki, małżeństwa, pary les. Miałem już przyjemność pomóc każdej z wymienionych grup i nikogo nie skreślam. Bywają różne sytuacje i różne okoliczności, zawsze staram się dostosować. Jestem dyskretny i nie rozpowiadam, komu i w jakich okolicznościach pomogłem, czy to była kobieta której partner nie może/chce mieć dzieci, czy też para cuckold. Zawsze staram się podejść indywidualnie do każdego przypadku.
3. Pochodzenie, wiara, rasa, orientacja W zasadzie nie zwracam na to w ogóle uwagi i chętnie pomogę osobom również z zagranicy, póki co mam udaną współpracę z małżeństwem z Litwy i parą les z Austrii na koncie. Czasami bywa, że jestem dostępny na sporadyczne wypady, nawet na kilka dni za granicę, jeśli wszystko wcześniej jest ustalone.

Zapłodnienie, czyli to co najważniejsze. Z czym i jak się to je:
Tutaj nie ma jasnej odpowiedzi, mimo lat doświadczenia i setek przeczytanych artykułów muszę stwierdzić, że czasami potrafi się udać za pierwszym razem(udało mi się to 2 razy), a czasami potrafi to trwać pół roku, a czasami i nawet rok :/

W zależności jak wolisz, mogę spotkać się od razu na właściwe spotkanie bez zbędnych pytań(opcja bardzo dyskretna), jak i na spotkanie zapoznawcze, bez presji i oczekiwań, polegających na miłej rozmowie i sprawdzeniu czy sobie odpowiadamy, dogadaniu szczegółów. Generalnie wolałbym, żeby dziecko nie wiedziało o moim udziela w jego poczęciu i nie zamierzam interweniować w życie dziecka. Z jedną bardzo bliską parą odgrywam rolę znajomego "wujka", ale prawdopodobnie nigdy nie zostanę wyjawiony jako biologiczny ojciec. Preferuję zdecydowanie metodę naturalną, gdyż nie zależy mi na byciu "ogierem rozpłodowym" i wolę jednak mieć pewność do kogo trafia moje nasienie.

Podsumowując: za bardzo się rozpisałem i w sumie nie wiem, czy udało mi się w 1/10 oddać to co chciałem, ale mam nadzieję, ze dzięki temu ogłoszeniu uda mi się trafić do osób, którym będę w stanie pomóc :)
Ostatnio zmieniony wtorek, 8 stycznia 2019, 08:26 przez MlodyWujek, łącznie zmieniany 6 razy.
"Szczęście nie jest rezultatem tego, co zdobywamy – ale tego, co dajemy" - Ben Carson

Awatar użytkownika
MlodyWujek

Re: Młody z sukcesami i badaniami-Warszawa

Post autor: MlodyWujek » wtorek, 30 października 2018, 09:58

Widzę już po pytaniach, że zapomniałem o ważnej kwestii:
Nie jestem tu dla pieniędzy! :)
Jak do tej pory nie oczekiwałem i nie pobierałem ani razu wynagrodzenia za moją pomoc. Wystarczy, że pokryte zostaną koszty hotelu(jeśli preferowany hotel, może być gdzie indziej)/mojego ewentualnego dojazdu(w przypadku wyjazdów za Warszawę) i tak na prawdę nie oczekuję nic więcej.

Jeśli ktoś będzie chciał dać mi "napiwek", to nie odmówię, ale też na pewno nie podam ile oczekuję, to zależy jak wyceniona zostanie moja pomoc ;)
"Szczęście nie jest rezultatem tego, co zdobywamy – ale tego, co dajemy" - Ben Carson

para92

Post autor: para92 » środa, 31 października 2018, 01:31

Witam,
Czy jesteś dostępny w okresie "świątecznym" na spotkanie zapoznawcze? Jak wejdziesz na nasz profil, to możesz zobaczyć kogo szukamy, mimo odchyły wieku przyciągnął mnie wyczerpujący opis. Wracając do tematu spotkania, to czy mógłbyś na spotkanie przynieść badania lub ich skany? Jakieś zdjęcia potomstwa?
Pozdrawiam

para92

Post autor: para92 » środa, 31 października 2018, 01:31

Najmocniej przepraszam, myślałam że po kliknięciu odpowiedzi, będzie prywatna wiadomość a nie post

Awatar użytkownika
MlodyWujek

Post autor: MlodyWujek » środa, 31 października 2018, 10:25

Witam,
żaden problem, proszę się nie przejmować ;) Napisałem już wiadomość priv, ale w skrócie "3x na tak" ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MlodyWujek

Post autor: MlodyWujek » czwartek, 1 listopada 2018, 01:31

Oczywiście ogłoszenie jest aktualne tak długo jak jest widoczne!
Więc nawet jakby zostało zakopane gdzieś przypływ innych podobnych ogłoszeń, to tka długo jak gdzieś można je znaleźć, tak długo jest aktualne ;)

Awatar użytkownika
MlodyWujek

Post autor: MlodyWujek » piątek, 2 listopada 2018, 12:02

English version aviable here: viewtopic.php?f=32&t=30250

Awatar użytkownika
MlodyWujek

Post autor: MlodyWujek » poniedziałek, 5 listopada 2018, 00:11

Aktualne :)

Two4life

Post autor: Two4life » poniedziałek, 5 listopada 2018, 17:22

Cześć,

Jesteśmy parą kobiet, w związku od ponad 4 lat. Od początku każda z nas wiedziała, że kiedyś chcemy mieć dzieci, stworzyć rodzinę. Gotowość do realizacji naszych planów przyszła naturalnie. Jesteśmy obie po 30-tce, mamy stabilną życiowo sytuację, lepszego czasu wydaje nam się, że nie będzie. Nie chcemy wiecznie odsuwać tych planów, bo biologii nie oszukamy. Niby medycyna idzie naprzód, ale statystyki nie kłamią.

Jakby co kontakt PW
Ostatnio zmieniony środa, 21 listopada 2018, 10:02 przez Two4life, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
MlodyWujek

Post autor: MlodyWujek » poniedziałek, 5 listopada 2018, 17:57

Witajcie,
dziękuję za zainteresowanie, napisałem do was wiadomość priv :)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ