Dawca że Śląska z doświadczeniem

Ogłoszenia dawców spermy
Paulinio
Posty: 3
Rejestracja: 04 lutego 2018, 10:41 - ndz

Dawca że Śląska z doświadczeniem

Post autor: Paulinio »

Witam mam na imię Paweł mam 25 lata ale nie chciałbym żeby wiek odstraszal wszystkie panie bo większość kobiet skreśla przez wiek A wcale starszy nie oznacza lepszy. Dosyć tego gledzenia coś o mnie brunet piwne oczy dobrze zbudowany 175 wzrostu aktywny tryb życia wieczorami biegam z moim hyskim po 10 km jestem technikiem/elektronikiem jestem osobą nie paląca i nie pijącą równiez jestem honorowym dawcą krwi . Pomogłem już kilku kobieta, para i lesbijką w 90 % przypadków to były zapłodnienia naturalne że względów na moją pewność nie wędrowania moich plemników. Wobec kobiet zawsze jestem delikatny i nie robię czego by nie chciały, że względów że wiem jakie są emocje partnerów preferuje żeby partner nie uczestniczył oko w oko, nie pobieram żadnych pieniędzy za pomoc bo wiem jak jest ciężko. Na dzień dzisiejszy jedna pani jest aktualnie w ciąży i ma termin na marzec sam jestem ojcem rocznej córki która jest bardzo mądra i zdrowa jeśli jesteście zainteresowane / zainteresowani zapraszam na priv po wiecej szczegółów i ewentualnie ustalenie terminu rozmowy napicia się kawki czy wgl sobie przypasujemyz poważaniem Paweł
Paulinio
Posty: 3
Rejestracja: 04 lutego 2018, 10:41 - ndz

Re: Dawca że Śląska z doświadczeniem

Post autor: Paulinio »

Aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post