Nie robię tego zawodowo, ale chcę pomóc kobiecie w zajściu w ciąże, Mazury/Podlaskie i nie tylko

Ogłoszenia dawców spermy
kochas
Posty: 3
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 22:12 - pn

Nie robię tego zawodowo, ale chcę pomóc kobiecie w zajściu w ciąże, Mazury/Podlaskie i nie tylko

Post autor: kochas »

Nie zapładniam kobiet na skalę masową, ponieważ chce pomóc jednej góra dwóm kobietom zajść w ciążę w sposób naturalny, chcę żeby gdzieś po świecie chodziło kilkoro moich potomków po prostu, ale dla jasności dziecko jest wyłącznie twoje, ja w nic nie wnikam. Jeżeli masz męża i on chciałby przy tym być, też nie stanowi to dla mnie problemu. Jestem w pełni zdrowym facetem, bez nałogów bo nie palę oraz nie piję, uprawiam sport, nie mam nadwagi i jestem bardzo zadbany i oczywiście w pełni płodny.Posiadam auto więc mogę też dojechać do ciebie lub do was. Do sprawy podchodzę bardzo poważnie i jeżeli zdecydujesz się na dziecko ze mną i potem będziesz chciała następne to gwarantuje ci że nie wycofam się nigdy, jestem bardzo słowny i można mi ufać. Bardzo chcę uszczęśliwić potrzebującą kobietę, ja też w ten sposób spełnię swoje pragnienie. Szczegóły są oczywiście do ustalenia, zapraszam na początek do kontaktu e-mail który zostawiam poniżej, jak się wstępnie dogadamy to telefon i zapoznawcze spotkanie. Mam 26 lat i jestem bardzo kulturalny i miły, nie zawiedziesz się moja osobą dlatego pisz śmiało.

email- zenek135@gazeta.pl
kochas
Posty: 3
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 22:12 - pn

Re: Nie robię tego zawodowo, ale chcę pomóc kobiecie w zajściu w ciąże, Mazury/Podlaskie i nie tylko

Post autor: kochas »

Aktualne.
kpopek1111
Posty: 4
Rejestracja: 07 listopada 2021, 00:02 - ndz

Re: Nie robię tego zawodowo, ale chcę pomóc kobiecie w zajściu w ciąże, Mazury/Podlaskie i nie tylko

Post autor: kpopek1111 »

Cześć
Czy ogłoszenie aktualne?
kochas
Posty: 3
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 22:12 - pn

Re: Nie robię tego zawodowo, ale chcę pomóc kobiecie w zajściu w ciąże, Mazury/Podlaskie i nie tylko

Post autor: kochas »

Zapraszam zainteresowany osoby do kontaktu, aktualne cały czas.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post