Geny dla upragnionego maluszka - dawca z odpowiedzialnym podejściem

Ogłoszenia dawców spermy
Mateusz 41
Posty: 27
Rejestracja: 29 kwietnia 2018, 07:48 - ndz

Geny dla upragnionego maluszka - dawca z odpowiedzialnym podejściem

Post autor: Mateusz 41 »

Dzień dobry,

pomogę bezinteresownie oferując profesjonalne z pełnym zrozumieniem podejście do dania "genów i szczęścia w postaci maluszka". Wiek powoduje u mnie dojrzałość, gdzie nie kieruję się celem, nie seksem czy innym pożądaniem.

Tak już udało się kilka razy (2014 - 2020) - aktualnie 2 ciąże w trakcie (9 miesiąc - poród z końcem maja) oraz 3 miesiąc.

Najważniejszy, bazując na doświadczeniu jest Pani komfort w trakcie zapłodnienia / inseminacji, zatem metoda dowolna w celu minimalizacji stresu. W pełni dopasowuję się do sytuacji i oczekiwań oraz formy.

Do każdego zaplanowanego cyklu podchodzę indywidualnie, przygotowując optymalnie organizm. W trakcie cyklu w pełni możliwe kilka spotkań i jego optymalne wykorzystanie.

Zapewniam podejście w pełni anonimowe, bez skutków w przyszłości.

Możliwe referencje dla pewności wyboru mnie do pomocy poczęcia dziecka.

Zapraszam do kontaktu Panie i Pary (K/M, K/K) zainteresowane oraz zapewne podejmujące decyzję o wyborze dawcy nasienia w celu upragnionego dziecka. Z mojej strony profesjonalizm, pełne zrozumienie sytuacji oraz zależnie od metody 100% zaangażowanie.

Pozdrawiam
Mateusz
Ostatnio zmieniony 18 maja 2021, 05:52 - wt przez Mateusz 41, łącznie zmieniany 1 raz.
ZMI
Posty: 4
Rejestracja: 02 października 2016, 19:27 - ndz

Re: Geny dla upragnionego maluszka - dawca z odpowiedzialnym podejściem

Post autor: ZMI »

Bardzo otwarty, miły, życzliwy i konkretny facet. Spotkanie, do którego doszło w listopadzie, w miłej i naturalnej atmosferze. W pełni stara się dopasować do oczekiwań. Niestety nie jest tak dyspizycyjny, jak to deklaruje. Listopadowe spotkanie nie zaowocowało ciążą. Nie każdemu udaje się za pierwszym razem. Mimo dalszych chęci i deklaracji pomocy do kolejnych spotkań już nie doszło. M.in. mieliśmy próbować dzisiaj, ale rano odwołał spotkanie znowu.
Skromny
Posty: 24
Rejestracja: 01 marca 2015, 22:15 - ndz

Re: Geny dla upragnionego maluszka - dawca z odpowiedzialnym podejściem

Post autor: Skromny »

Pewnie u tego dawcy w tym dniu (w sensie nie obrażając go) miało miejsce jakieś zdarzenie losowe (np choroba jak np. przeziębienie), czy inne. ale może później będzie dyspozycyjny.
Mateusz 41
Posty: 27
Rejestracja: 29 kwietnia 2018, 07:48 - ndz

Re: Geny dla upragnionego maluszka - dawca z odpowiedzialnym podejściem

Post autor: Mateusz 41 »

Droga "ZMI" dziękuję za słowa jakie napisałaś. Miałaś okazję poznać moje podejście - to co opisałaś. Miło naprawdę to czytać. Dyspozycyjność wiesz sama, że po listopadzie były Święta potem tez nam plany ciut przeziębienia nasze pokrzyżowały plany. Teraz zdarzenie absolutnie losowe. Mam nadzieję - poza forum już na kolejny cykl do zaplanowania.
ZMI
Posty: 4
Rejestracja: 02 października 2016, 19:27 - ndz

Re: Geny dla upragnionego maluszka - dawca z odpowiedzialnym podejściem

Post autor: ZMI »

Mogę dodać jeszcze entuzjastyczne podejście, jednak w styczniu spotkanie również było odwołane na ostatnią chwilę, a tłumaczeniem była praca mimo weekendu.
Poniżej Mateuszu cytuję Twoje słowa:

„Nie wiem czy przekładać na za miesiąc, bo ja jak widzisz mam mało czasu na przyjazd (...) To nie zwodzenie, ale mam go mało nawet dla Siebie”

Jesteś naprawdę dobrym kandydatem na dawcę, ale może tylko dla kobiet, które mogą spotkać się w Warszawie.
Mateusz 41
Posty: 27
Rejestracja: 29 kwietnia 2018, 07:48 - ndz

Re: Geny dla upragnionego maluszka - dawca z odpowiedzialnym podejściem

Post autor: Mateusz 41 »

Zapraszam do kontaktu. Mateusz
Magdalena1987
Posty: 14
Rejestracja: 11 czerwca 2019, 08:08 - wt

Re: Geny dla upragnionego maluszka - dawca z odpowiedzialnym podejściem

Post autor: Magdalena1987 »

Zainteresowana
Mateusz 41
Posty: 27
Rejestracja: 29 kwietnia 2018, 07:48 - ndz

Re: Geny dla upragnionego maluszka - dawca z odpowiedzialnym podejściem

Post autor: Mateusz 41 »

Proszę o kontakt prv. Aktualne
Mateusz 41
Posty: 27
Rejestracja: 29 kwietnia 2018, 07:48 - ndz

Re: Geny dla upragnionego maluszka - dawca z odpowiedzialnym podejściem

Post autor: Mateusz 41 »

Pomogę kolejnej osobie potrzebującej profesjonalnego podejścia jako dawca
Mateusz 41
Posty: 27
Rejestracja: 29 kwietnia 2018, 07:48 - ndz

Re: Geny dla upragnionego maluszka - dawca z odpowiedzialnym podejściem

Post autor: Mateusz 41 »

Pomogę - aktualne - skuteczność gwarantowana
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post