Pomogę w spełnieniu marzenia o dziecku. 30+

Ogłoszenia dawców spermy
Muody98
Posty: 1
Rejestracja: 08 lipca 2019, 19:31 - pn

Pomogę w spełnieniu marzenia o dziecku. 30+

Post autor: Muody98 »

Witaj. Na tym forum posługuję się nickiem Muody98. Mam 21 lat. Studiuję,pracuję,rozwijam swoje pasje i zainteresowania. Jestem człowiekiem ambitnym,który dąży do celów,które sobie wyznacza. Nie posiadam żadnych obciążeń genetycznych,a długość życia w mojej rodzinie waha się między 85-90 lat. W kwestii wyglądu,jestem przystojnym,wysokim (183cm) młodym facetem o normalnej budowie ciała. Zastanawiasz się co tutaj robię? Od dłuższego czasu mam poczucie,że jestem w najlepszym momencie swojego życia. Nie chcę zakładać rodziny w tym momencie,natomiast uważam,że mam wszelkie predyspozycje,aby pomóc w spełnieniu jednego z największych pragnień kobiety...posiadaniu dziecka. Ogłoszenie kieruje głównie do samotnych Pań,lecz rozważę również wiadomość od zainteresowanych par. Jakie są moje warunki? Dziecko musi mieć zapewnione dobre warunki. (materialne oraz emocjonalne). Wymagany wiek Pani to 30+ (bez górnej granicy). Zapłodnienie wyłącznie metodą naturalną. Jestem z Wielkopolski,ale myślę,że odległość nie powinna być problemem.
Więcej informacji udzielam w wiadomości prywatnej. Zainteresowane osoby,prosiłbym o kilka słów na swój temat. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post