Skuteczne i szybkie zapłodnienie. Lubelszczyzna.

Ogłoszenia dawców spermy
Tata_twojego_dziecka
Posty: 4
Rejestracja: 10 lipca 2019, 08:29 - śr

Skuteczne i szybkie zapłodnienie. Lubelszczyzna.

Post autor: Tata_twojego_dziecka »

Dzień dobry,

Mam 35 lat i wyższe wykształcenie. Jestem wieloletnim dawcą krwi; mam 180 cm wzrostu, włosy koloru ciemny blond, zielono-brązowe oczy. Grupa krwi: 0 Rh+. Normalna budowa ciała.

Bardzo wysoka jakość materiału, współpraca z Kliniką Leczenia Niepłodności.

Największą nagrodą będzie dla mnie widok Twojego szczęścia. Napisz, pytaj, rozmawiajmy. Pozdrawiam ciepło i wierzę, że już wkrótce uda Ci się zrealizować to najpiękniejsze marzenie, jakim jest macierzyństwo.

Cena za każdą próbę do ustalenia. Opłacasz wszelkie koszty, w tym ewentualny hotel.
W mailu proszę od razu napisać szczegóły i z czym konkretnie przychodzisz. Proszę budować zdania wielokrotnie złożone i nie "zagajać", bo oboje wiemy, na czym nam zależy. Skoro ogłoszenie jest aktualizowane to tak - jest aktualne. Po ewentualnej rezygnacji proszę podziękować i się pożegnać. To kosztuje niewiele.

Podzielę się nasieniem z osobą wyjątkową, kulturalną i taką, która reprezentuje sobą wysoki poziom.

Miłego dnia!

PS Raczej tutaj nie bywam, więc proszę o konkretne wiadomości na adres zaplodnienie.szybko@gmail.com
Ostatnio zmieniony 23 marca 2020, 23:34 - pn przez Tata_twojego_dziecka, łącznie zmieniany 15 razy.
Tata_twojego_dziecka
Posty: 4
Rejestracja: 10 lipca 2019, 08:29 - śr

Re: Skuteczne i szybkie zapłodnienie. Lubelszczyzna.

Post autor: Tata_twojego_dziecka »

Aktualne
Tata_twojego_dziecka
Posty: 4
Rejestracja: 10 lipca 2019, 08:29 - śr

Re: Skuteczne i szybkie zapłodnienie. Lubelszczyzna.

Post autor: Tata_twojego_dziecka »

Aktualne, zapraszam
Tata_twojego_dziecka
Posty: 4
Rejestracja: 10 lipca 2019, 08:29 - śr

Re: Skuteczne i szybkie zapłodnienie. Lubelszczyzna.

Post autor: Tata_twojego_dziecka »

Aktualne, proszę pisac na maila/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post