Pomoge zaplodnić

Ogłoszenia dawców spermy
Sgj9
Posty: 2
Rejestracja: 17 lipca 2019, 19:39 - śr

Pomoge zaplodnić

Post autor: Sgj9 »

Witam wszystkich czytających.
Mam 30 lat. Mam 184 cm wzrostu, normalna budowa ciała. Jestem brunetem o zielonych oczach. Nigdy nie miałem problemów ze zdrowiem
Pochodzę z rodziny, której członkowie dożywają od 90 do 100 lat. Moja osoba i nikt z mojej rodziny nie miał problemów zdrowotnych.
Mam bardzo dobre geny. Jestem osoba, która nie ma nałogów oprocz papierosow. Nie przepadam za alkoholem czy innymi używkami|przez myśl mi to nie przeszło|. Dobre wyniki. Pomogłem w zajść w ciąże 1 pani. Preferuje zapłodnienie metodą naturalną. Nie zajmuje tym procesem zawodowo i nie mam narzuconego przez siebie czasu ile będę tym zajmował. Uważam że dziecko jest największym szczęściem jakie może na swojej drodze życia spotkać każdego rodzica. Smutne i nie sprawiedliwe jest to, że nie każdym może mieć dzieci. Dlatego jest na tym portalu moje ogłoszenie, aby móc pomóc. 
Pochodzę z województwa podkarpackuego. Jestem w stanie dojechać i spotkać się w zasadzie na terenie całego mazowieckiego i świętokrzyskiej . Jednak obawiam się, że dalsze wojaże w moim przypadku odpadają, bardzo mi przykro z tego powodu.
Co do cennika, takiego nie posiadam. Zależy tylko od uznania drugiej strony. W przypadku dojścia do spotkania, to oczekiwał bym pokrycia kosztów pokoju hotelowego i mojego dojazdu. 
Jestem facetem otwartym na propozycję i nikogo nie wykluczam, nie zwracam uwagi na wiek, orientacje seksualną, wiarę, pochodzenie, czy też rasę . Wykluczam osoby, które nie będą wstanie utrzymać finansowa i wychować dziecka, osoby chore psychicznie czy wenerologicznie. Wykluczam spotkania u mnie. Cenie sobie dyskrecje i ją oczekuje!!. Mogę zrobić wszelakie badania tylko na koszt drugiej strony. Oczekuję badań lekarskich
and-so-on
Posty: 1
Rejestracja: 26 lipca 2019, 19:56 - pt

Re: Pomoge zaplodnić

Post autor: and-so-on »

Przeczytałam twój opis. Proszę o wiadomośc na and-so-on@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post