skuteczny w zapładnianiu

Ogłoszenia dawców spermy
skuteczny88

skuteczny w zapładnianiu

Post autor: skuteczny88 » piątek, 26 lipca 2019, 01:16

Witam przyszłe mamy ;)
Mam na imię Piotr, mam 31 lat i jestem szczęśliwym ojcem szóstki cudownych, zdrowych i silnych dzieciaczków. Oboje z żoną chcieliśmy mieć dużo dzieci i póki co nasze marzenie o dużej i szczęśliwej rodzinie realizujemy bez przeszkód. Spłodziłem pięciu synów i córeczkę, wszystkie dzieci rozwijają się prawidłowo, nie chorują. Jestem wysokim (190 cm), barczystym, dobrze zbudowanym blondynem, o niebieskich oczach, z ponoć uroczym dołeczkiem w podbródku. Mam średnie wykształcenie, bardzo dużo pływam i jeżdżę na rowerze. W mojej rodzinie nie było przypadków chorób umysłowych, ani genetycznych, a mężczyźni dojrzewają wieku około 80 lat.

W ubiegłym miesiącu pomogłem już jednej parze zrealizować marzenie o ukochanym maleństwu. Udało się już za pierwszym podejściem i zasugerowali mi, że powinienem zaoferować moje nasienie również innym parom. Przed zapłodnieniem zostałem dokładnie przebadany, pod kątem chorób zakaźnych, choć nie było takiej potrzeby, gdyż jestem wierny matce moich dzieci. Mam krew grupy Brh-, zaś parametry nasienia to ~10 ml objętość ejakulatu i przeszło 120 milionów plemników w mililitrze nasienia, morfologia prawidłowa i ponadprzeciętna żywotność plemników. Mam bardzo duże jądra, więc moje nasienie jest wysokiej jakości, żywotne i bardzo płodne.

Zastrzegam sobie, że w rachubę wchodzi wyłącznie zapłodnienie metodą naturalną. Za moją pomoc w zapłodnieniu nie chcę żadnego wynagrodzenia, poza ewentualnie zwrotem kosztów dojazdu. Mieszkam na południu polski, na śląsku, ale zawsze można się dogadać z dojazdem gdzieś dalej. Ze swojej strony gwarantuję doskonałej jakości nasienie, zdrowie, higienę i dyskrecję oraz tego samego oczekuję. Zapraszam wszystkie panie lub pary pragnące mieć zdrowe, silne i ładne potomstwo od sprawdzonego dawcy.

ODPOWIEDZ